baner na stronę

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Sprzedaż stacjonarna i online – dopasowujemy się do Twoich potrzeb

Jesteśmy sklepem z oryginalnymi częściami używanymi do samochodów ciężarowych marki MAN i Mercedes. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną oraz online aby zapewnić jak najlepszą dostępność naszych produktów. W ofercie posiadamy między innymi agregaty chłodnicze, których zadaniem jest utrzymywanie niskich temperatur na przyczepie. Wykorzystywane podczas transportu produktów chłodzonych, mrożonych oraz głęboko mrożonych, zapewniają bezpieczny transport nawet podczas długich tras. Jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu dostawczego.

Awaria agregatu może być wyjątkowo kosztowna. Nie tylko z powodu konieczności naprawy bądź zakupu nowego urządzenia, ale również z uwagi na straty finansowe, które może pociągać za sobą niespodziewany, choć w przedstawionej sytuacji konieczny przestój. Tutaj liczy się czas i pieniądze, dlatego przychodzimy z pomocą. Wysokowydajne agregaty w korzystnych cenach oraz krótki czas realizacji zamówienia – właśnie to możemy Ci zaoferować. Wystarczy, że znajdziesz wśród naszych aukcji, tą która Cię interesuje i dokonasz zakupu. Abyś miał jak najlepszą wiedzę na temat tego co kupujesz, na każdej aukcji znajdują się zdjęcia przedstawiające faktyczny stan produktu. Znajdziesz tam również opis danej części oraz informację do jakiego modelu auta ciężarowego MAN lub Mercedes pasuje.

Nie znalazłeś części, której szukasz? Skontaktuj się z nami

W trosce o zadowolenie Klienta z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do każdej transakcji. Dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych produktów oraz ich nienaganny stan techniczny. Często sprowadzane z krajów Unii Europejskiej części poddawane są wnikliwym kontrolom jakości. Chcemy mieć bowiem pewność, że sprzedajemy towary, które będą służyły Ci przez wiele kolejnych lat.

Staramy się aby każda transakcja przebiegała w sposób sprawny i szybki. Jak już wspomnieliśmy, zdajemy sobie sprawę z tego, że priorytetem jest czas wysyłki. Dlatego zapewniamy, że na zakupiony u nas agregat chłodniczy nie będziesz musiał czekać dłużej niż jest to konieczne. Mało tego, zapraszamy Cię do kontaktu z nami, nawet w sytuacji kiedy nie znalazłeś u nas tego czego szukałeś. Być może masz jakieś specjalne oczekiwania. Dla nas nie jest to problemem. Samochody są naszą pasją dlatego z przyjemnością pomagamy Klientom. Przedstaw nam swoje wymagania a my postaramy się znaleźć część, która będzie je spełniała i sprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie.

Sklep polti.pl oferuje najwyższej jakości, sprawne oryginalne części zamienne do samochodów ciężarowych w konkurencyjnych cenach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pozytywne opinie naszych Klientów są naszą najlepszą wizytówką, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nimi. Mamy nadzieję, że dołączysz do ich grona.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest