baner na stronę

Amortyzatory i elementy

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 79 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Amortyzatory i elementy układu zawieszenia – coś co zdecydowanie poprawia komfort jazdy Twoim samochodem ciężarowym

Będąc kierowcom zawodowym spędzasz wiele czasu za kółkiem kierownicy, dlatego tak ważne jest by Twój komfort podczas jazdy był niezakłócony i jak największy. Za jego odpowiedni poziom odpowiada układ tłumiący, czyli nic innego jak amortyzatory. To dzięki tej części układu zawieszenia drgania nie są przenoszone na pojazd i kabinę pasażerską, dlatego też ze względu na ich wyjątkowo mocną eksploatację w trakcie długich kilometrów jazdy można się spodziewać, że nie będzie to element o bardzo długim terminie przydatności, szczególnie w przypadku naszych polskich dróg.

Amortyzatory to elementy, które odpowiadają za tłumienie drgań kół, a także samego pojazdu względem kół, pozwalając w ten sposób uzyskać stabilność jazdy oraz poprawić ich przyczepność do nawierzchni. Cały mechanizm działania amortyzatorów opiera się na konwersji energii kinetycznej związanej z drganiami, która generowana jest podczas ruchów nadwozia i kół na energię cieplną środka tłumiącego. Elementy te mają również pośredni wpływ na działanie takich systemów jak ABS czy ESP, dlatego też tak ważna jest wysoka dbałość o ich odpowiedni stan techniczny. Gdy okazuje się, że amortyzatory zaczynają mieć coraz niższą żywotność warto zdecydować się na ich wymianę, by nie doprowadzić do poważniejszych usterek Twojego układu zawieszenia.

Problem z amortyzatorami? – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą używanych części zamiennych

W takiej sytuacji wystarczy tylko, że odnajdziesz naszą stronę sklepu internetowego. W naszej ofercie bowiem dostępne są różne modele amortyzatorów MAN i Mercedes zarówno przednich, jak i tylnych lub ich elementów, między innymi mocowania, podstawy poduszki (kielich), jak również ramię mocowania, uchwyty czy wieszaki i inne. Tak naprawdę w naszym bogatym asortymencie odnajdziesz wszystko to co może okazać się niezbędne przy wymianie tej części układu zawieszenia. Proponowane w naszym sklepie zamienniki to wysokiej jakości używane części do samochodów ciężarowych, które pozyskujemy w większości przypadków ze sprowadzanych przez nas aut ciężarowych, pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Jednak nie musisz się martwić o ich stan techniczny, bowiem każdy z naszych komponentów przechodząc szczegółowe i wyjątkowo rygorystyczne kontrole jakości jest sprawdzany pod względem przydatności do użycia, ponieważ zależy nam by nasi Klienci otrzymywali produkty, które ich nie zawiodą swoją bezawaryjną pracą przez długi czas. Dlatego też serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami, w których odnajdziesz nie tylko zdjęcia potwierdzające wysoki stan techniczny naszych produktów, ale pełne opisy, które pozwolą Ci w szybki sposób dobrać odpowiednią część do swoich potrzeb.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest