Blok silnika MAN

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, które zdobywaliśmy sukcesywnie prowadząc naszą firmę jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, nawet tym wymagającym. Wśród naszej oferty znajdziesz bowiem oryginalne zamienniki używane dla samochodów ciężarowych, które pozyskujemy w większości z pojazdów sprowadzanych przez nas z krajów Unii Europejskiej. Przez te wszystkie lata skupiliśmy się na tym, by dobrać sobie tak kontrahentów, abyśmy nie byli zaskoczeni z jakości nabywanych samochodów i części. Ponadto komponenty te poddajemy kompleksowej kontroli stan u technicznego, co z całą pewnością pozwala nam na zapewnienie naszym Klientom najwyższych standardów jakości, dzięki czemu możecie cieszyć się użytkowaniem nabytych w naszym sklepie części przez długi czas w sposób bezawaryjny.

W naszej ofercie oryginalnych komponentów zamiennych do aut ciężarowych odnajdziesz między innymi bloki silnika MAN, jak również poszczególne elementy składowe jednostki napędowej. Jak zapewne wiesz z racji tego, że jest to główny, największy, a przy tym najcięższy element silnika, stanowiący jego szkielet i wytworzony w większości przypadków z trwałego żeliwa, musi być sprawny, ponieważ w innym wypadku Twoja ciężarówka nie pojedzie. Dlatego warto jak najlepiej zadbać o jego stan techniczny, zanim spotka nas niemiła niespodzianka.

Zarówno styl jazdy jaki preferujemy, tak i jazda na odpowiednich obrotach czy prawidłowa eksploatacja nierozgrzanego silnika będą wpływać pozytywnie na jego żywotność, jak i na poszczególne jego elementy składowe, w tym na blok silnika czy wały korbowe i tłoki. Do tego każdy z nas wie, że niezależnie od rodzaju pojazdu, choć w przypadku aut ciężarowych jest to szczególnie istotne choćby ze względu na fakt przeznaczenia tego typu pojazdów, jak ważna jest regularna wymiana oleju czy wykonywanie regularnych przeglądów technicznych, co również będzie miało wpływ na kondycję tej części składowej samochodu, dlatego warto o nią zadbać.

Jednak gdy przestrzeganie tych kilku zasad nie pozwoli ustrzec Ci się przez awarią tego elementu nic straconego. Tak jak już wspomnieliśmy w naszej ofercie odnajdziesz zarówno bloki silnika MAN, tłoki, korby, korbowody czy podstawę miski olejowej, a nawet odmę odpowietrzenia silnika – a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Tak naprawdę w naszym asortymencie znajduje się wszystko co może ulec ewentualnej awarii i będzie musiało zostać wymienione, by samochód ciężarowy mógł zarabiać na siebie. Oferowane przez nas komponenty odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, przede wszystkim dlatego, by zapewnić naszym Klientom pełną satysfakcję z dokonanego zakupu i móc zagwarantować im długoletnie i bezawaryjne użytkowanie nabytych części.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!