baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Kategorie produktów

Wyświetlanie 1–21 z 28 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Szeroki asortyment – wszystko dla wszystkich

W ofercie naszego sklepu odnajdziesz szeroki asortyment z zakresu używanych, markowych części zamiennych do samochodów ciężarowych, a w nich burty i profile MAN i Mercedes. Wyselekcjonowane komponenty nie tylko z prezentowanej kategorii produktów mimo, że są zamiennikami pozyskiwanymi z importowanych aut ciężarowych i dostawczych z zagranicy, odznaczają się doskonałą jakością i odpowiednimi standardami. Aby mieć stuprocentową pewność co do ich stanu technicznego oraz tego, że są to propozycje pełnowartościowe każdorazowo produkty te poddajemy wnikliwym, szczegółowym kontrolom, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać nasz asortyment tak, by nie sprawiał ani nam, ani naszym Klientom niemiłych niespodzianek. To właśnie dzięki temu możemy z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nasze części używane zgodnie ze swoim przeznaczeniem posłużą Ci przez kolejne lata. A na dodatek te wykonane z wysokogatunkowych materiałów, przede wszystkim trwałych i odpornych na ewentualne uszkodzenia burty i profile możesz odnaleźć w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnych cenach.

Dostępność od ręki, konkurencyjne czasy realizacji – coś co nas wyróżnia na tle konkurencji

Produkty należące do polecanej kategorii odnajdziesz w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu będziesz mógł zminimalizować koszty finansowe związane z ich naprawą. Musisz wiedzieć, że podczas wszystkich transakcji wykazujemy się profesjonalizmem i fachowych podejście do każdego z naszych Klientów. Dlatego też komponenty te dostępne są od ręki, co gwarantuje natychmiastową ich wysyłkę, bo czas przecież w takiej sytuacji jest na wagę złota.

Każda z naszych aukcji jest aktualizowana na bieżąco. Dodatkowo by jak najbardziej ułatwić wybór odpowiednich części naszym klientom w każdej z ofert znajduje się opis z parametrami i/lub wymiarami, a także realne zdjęcia, dzięki którym możesz potwierdzić faktyczny stan interesującego Cię produktu.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszymi propozycjami czasami może zdarzyć się tak, że mimo naszej szerokiej oferty nie znajdziesz w naszym sklepie interesującej Cię pozycji. Nie musisz jednak się martwić. Mamy na to optymalne rozwiązanie wystarczy, że skontaktujesz się z nami, przedstawisz swoje oczekiwania i potrzeby związane z komponentami jakich szukasz, a my w możliwie jak najkrótszym czasie postaramy się sprowadzić je specjalnie dla Ciebie.

Samochody to nasza pasja i miłość dlatego dbamy o to by z jak największym zaangażowaniem podchodzić do każdego z naszych Klientów, a także każdej z transakcji. Z tego też powodu zapewniamy zarówno fachową i przyjazną atmosferę, ponieważ wiemy dobrze, że pozytywna Wasza opinia jest najlepszą rekomendacją naszej firmy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest