baner na stronę

Części karoserii

Wyświetlanie 1–21 z 648 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Sprawdź nas – szeroka oferta, w której jest wszystko co potrzebujesz

Wśród elementów zaliczanych do części karoserii jest wiele takich, których usterka przekładają się na zmniejszone bezpieczeństwo, a także komfort jazdy. Bo przecież jak na przykład wsiąść do samochodu ciężarowego nie mając schodków, albo jak zabezpieczyć odpowiednio swoje nadwozie w przypadku, gdy nasze nadkola już nie spełniają swojej funkcji. Tak naprawdę jest bardzo długa lista tego typu elementów, które bez trudu odnajdziesz w naszym sklepie internetowym na stronie polti.pl.

Z nami nie musisz się martwić o nic. Zarówno przestój Twojego samochodu ciężarowego, jak i straty finansowe z tym związane z nami stają się łatwiejsze do zaakceptowania. A dlaczego? Ponieważ będąc firmą, która od wielu lat funkcjonuje na rynku polskim nie tylko w zakresie sprzedaży, ale i również spedycji wiemy dobrze, że w takich sytuacjach priorytetem jest nie tylko czas, ale cena. To przede wszystkim te dwa aspekty z punktu widzenia kierowcy zawodowego, a także właściciela firmy spedycyjnej są najważniej. Dlatego też tak dużą wagę przywiązujemy do tego, by zapewnić naszym Klientom używane części zamienne do samochodów ciężarowych marki MAN i Mercedes, które będą odznaczały się odpowiednią jakością, a przy tym będą dostępne w naszej ofercie w atrakcyjnych cenach. Tylko u nas w jednym miejscu odnajdziesz wszystko co niezbędne dla Twojej ciężarówki.

Profesjonalne podejście, pełna kontrola jakości produktów, które oferujemy, krótki czas realizacji – jeszcze się wahasz?

Wyobraźmy sobie, że potrzebujesz zakupić produkty z Twojej listy, na której figurują: schodki, belka przednia zderzaka, nadkole prawe. Więc odnajdujesz nasz sklep polti.pl i co teraz? Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce frazę części karoserii MAN lub Mercedes i już po chwili otrzymasz wyniki spełniające warunki wyszukiwania, a w nich, nie tylko poszukiwane przez Ciebie elementy, ale również wiele innych. W tym przedłużenia kabin, spojlery dachowe, łapy zawiasów, blendy przeciwsłoneczne itd.. Tak jak wspomnieliśmy nie ograniczamy się do jednego rodzaju produktów, ponieważ zależy nam by jak najlepiej wpisywać się w oczekiwania naszych Klientów.

Dlatego też choć pozyskiwane przez nas części pochodzące z demontażu importowanych przez nas samochodów ciężarowych odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym i trwałością, dodatkowo poddajemy je restrykcyjnym testom jakości. Takie postępowanie ma zapewnić nam pełną kontrolę nad towarem, który prezentujemy w naszym sklepie.

Ponadto dbając o jak wyższy poziom satysfakcji Klientów dokładamy najwyższych starań, by Wasze zamówienia docierały do Was w możliwie jak najkrótszym czasie. Z tego też powodu jako jedni z niewielu umożliwiamy opcję wysyłki oraz dostawy zamówień w soboty. To właśnie dzięki takiemu podejściu oraz naszemu profesjonalizmowi jesteśmy w stanie jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki, a w zamian otrzymywać od Was pozytywne opinie, które stanowią dla nas najlepszą wizytówkę.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest