Drążki stabilizatora Mercedes

Filtruj wg ceny

Kategorie

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Kategorie

Drążki stabilizatora – ważnym elementem zawieszania Twojej ciężarówki

Stabilizator bez wątpienia będąc jednym z elementów układu zawieszenia pojazdu jest częścią, która ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo, a także komfort jazdy, więc jego awaria wyklucza nasz samochód ciężarowy na czas naprawy z możliwości zarabiania na siebie. Jest to komponent, który łączy ruchome części podwozia z nadwoziem, mający wpływ na odpowiednią przyczepność Twojego pojazdu i zwiększający obciążenie poszczególnych kół. W przypadku ciężarówek mamy do czynienia ze stabilizatorami przedniego, jak i tylnego zawieszania.

Mimo swojej tak ważnej roli nie jest niestety elementem odpornym na awarie. Szczególnie mocno na jego zużycie ma wpływ stan naszych dróg. Wiele dziur powstających w nawierzchni staje się początkiem naszych problemów z drążkami stabilizatora. Dzieje się to na skutek gwałtownego uderzenia gdy Twoje koła wpadną w wyrwę w drodze. Gdy łącznik ulegnie awarii nagle okazuje się, że Twoje auto ciężarowego traci stabilność na zakrętach, a spod spodu zaczynają wydobywać się dziwne odgłosy.

Polti – efektywne rozwiązanie na Twoje problemy sprzętowe

Wtedy niestety stajesz przed ważna decyzją – Twoje auto musi chwilę odpocząć od swojej ciężkiej pracy, a Ty w tym czasie szukasz najbardziej optymalnych rozwiązań, które pomogą Ci jak najszybciej pozbyć się niechcianego problemu. A jednocześnie nie wpłyną destrukcyjnie na Twój stan portfela. Wtedy to wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep internetowy i zapoznasz się z naszą szeroką ofertą, w której odnajdziesz między innymi drążki stabilizatorów Mercedes. Oferowane przez nas używane części zamienne stanowią dobrej jakości komponenty, które zanim trafią do sprzedaży poddawane są restrykcyjnym i kompleksowym kontrolom stanu technicznego. Dzieje się to przede wszystkim ze względu na naszych Klientów, bowiem najbardziej zależy nam na pełnej ich satysfakcji. Ponadto większość naszych produktów dostępnych na naszych aukcjach pochodzi z demontażu importowanych przez nas samochodów ciężarowych. Jednak fakt ten w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ich jakość, ponieważ staramy się sukcesywnie i skrupulatnie wybierać tylko i wyłącznie części, które spełniają odpowiednie standardy i będą mogły być wykorzystywane bez problemu przez dłuższy czas.

Ponadto dbając o jak największe zadowolenie naszych Klientów staramy się realizować ich zamówienia w możliwie jak najkrótszym czasie, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że to właśnie on jest wyjątkowo wartościowy zarówno w spedycji, jak i w transporcie. Dlatego też staramy się wysyłać Wasze zamówienie w ciągu 24 godzin od ich otrzymaniu, jak również udostępniamy możliwość odbioru osobistego w siedzibie sklepu w Rzędowicach nawet 24 godziny na dobę.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!