baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 105 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Drążki stabilizacyjne – coś, bez czego jazda Twoją ciężarówką nie ma sensu

W każdym aucie zarówno tym osobowym, jak i tym ciężarowym znajduje się stabilizator, będący jednym z elementów zawieszenia pojazdu. Łączy on ruchome części podwozia z nadwoziem. W przypadku samochodów dostawczych mamy do czynienia ze stabilizatorami przedniego, jak i tylnego zawieszenia. Są to elementy, które mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo, jak również komfort jazdy, ponieważ wpływają na odpowiednią przyczepność Twojego pojazdu zwiększając obciążenie poszczególnych kół i przechyłu w zakręcie.

Stan naszych dróg często pozostawia wiele do życzenie. Wiele dziur w nawierzchni jest niewidocznych szczególnie po ulewnych opadach deszczu, wtedy to, gdy koło wpada w wyrwę, powoduje gwałtowne uderzenie na skutek której następuje usterka stabilizatora. Wtedy nagle może okazać się, że w Twoim samochodzie ciężarowym uszkodzeniu uległ łącznik, co skutkuje utratą stabilności auta na zakrętach, a spod spodu mogą wydobywać się dziwne odgłosy.

Uwaga awaria! – nie zwlekaj, zapoznaj się z szeroką oferta naszego sklepu internetowego

Wtedy nie warto zwlekać, choć przestój staje się kosztowny pod kilkoma względami, po pierwsze samochód, który nie jeździ nie zarabia na siebie, a po drugie – koszty naprawy, które w tym przypadku całe szczęście nie należą do największych jeśli w porę zareagujemy. Wystarczy jedynie, że odwiedzisz nasz sklep internetowy, a w nim znajdziesz wszystko to, co potrzebne w takiej sytuacji. Wystarczy, że w wyszukiwarce na naszej stronie wpiszesz drążek stabilizatora MAN lub Mercedes, a po chwili uzyskasz odpowiadające zapytaniu wyniki. Nasza szeroka oferta używanych części zamiennych pozwoli Ci wybrać stabilizator o odpowiednich wymiarach, który będzie idealnie pasował do Twojego auta ciężarowego. Musisz również wiedzieć, że pomimo, że nasz asortyment stanowią komponenty używane odznaczają się one bardzo dobrym stanem technicznym, ponieważ przed wystawieniem danego elementu w ofercie naszego sklepu każdy z nich poddawany jest szczegółowym kontrolom jakości. Dodatkowo większość naszych części pochodzi ze sprowadzanych przez nas samochodów ciężarowych, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia sobie pełnej kontroli nad oferowanym przez nas asortymentem. Ponadto każdy transakcja realizowana jest w możliwie jak najkrótszym terminie, bo wiemy dobrze jak ważny jest czas w transporcie i spedycji, a ponadto zależy nam by każdy z naszych Klientów był w pełni usatysfakcjonowany wspólną współpracą. Dlatego też w naszym sklepie znajdują się wyłącznie aktualne oferty, w których odnajdziesz nie tylko realne zdjęcia, ale również szczegółowy opis poszczególnych komponentów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest