baner na stronę

Dywanik, wykładzina

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Dywaniki, wykładzina – efektywna ochrona fabrycznej wykładziny w Twoim samochodzie ciężarowym

W większości samochodów na wyposażeniu możemy znaleźć dywaniki czy to gumowe, czy to materiałowe, które mają za zadanie chronić wykładzinę fabryczną przed zanieczyszczeniem lub zalaniem. W przypadku ciężarówek taka ochrona jest szczególnie ważna ponieważ kierowcy zawodowi spędzają w swoich pojazdach większość swojego czasu. I gdy nagle okazuje się, że ten element wyposażenia uległ przetarciu wykładzina zaczyna zbierać brud, a w zimie wodę, co zdecydowanie wpływa niekorzystanie na jej wygląd i stan. W takiej sytuacji, choć to nie jest usterka wymagająca Twojej natychmiastowej reakcji, warto jest zainteresować się ofertami dywaników samochodowych.

Polti wraz z szeroką ofertą – remedium na Twoje bolączki usterkowe

I tutaj pojawiamy się my! Polti! Firma z wieloletnim doświadczeniem, która w sposób profesjonalny stara się pomagać swoim Klientom w rozterkach związanych z niechcianymi i nieprzewidywalnymi sytuacjami, które wykluczają w mniejszym lub większym stopniu użytkowanie samochodów ciężarowych. Dlatego też staramy się z całych sił dopasować nasz asortyment do ciągle zmieniających się potrzeb. Dostępne w naszym sklepie używane dywaniki, wykładziny Mercedes i MAN w różnych wymiarach pozwalają na idealne ich dopasowanie do konkretnego modelu samochodu, co zapobiegnie ich przesuwaniu się. Dodatkowo pozwoli na poprawę estetyki wnętrza pojazdu, byś mógł czuć się jak najbardziej komfortowo. Produkty te pomimo, że stanowią używane propozycje, które zdobywamy z demontażu sprowadzanych z zagranicy aut ciężarowych odznaczają się dobrym lub bardzo dobrym stanem technicznym. Ich odpowiednią jakość potwierdzamy każdorazowo przed wystawienie na naszych aukcja w szczegółowych i kompleksowych badaniach jakości.

Dodatkowo wszystkie nasze oferty są na bieżąco aktualizowane byś miał stuprocentową pewność, że asortyment znajdujący się w naszym sklepie jest dostępny. W każdej aukcji znajdują się aktualne zdjęcia oraz opis pozwalający na samodzielny wybór odpowiedniego typu i rozmiaru dywaników do Twojego auta ciężarowego. A jakby tego było mało zamówienia realizujemy w możliwie jak najkrótszym terminie, ponieważ bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, że dla Was liczy się czas. Każda z paczek jest pakowana z największą staranności, by zapewnić jej bezpieczeństwo w transporcie. Zamówienia wysyłamy kurierem lub udostępniamy możliwość odbioru osobistego w siedzibie naszego sklepu w Rzędowicach, nawet do 24 godzin na dobę. Wszystko to sprawia, że stajemy się dobrą alternatywą dla sklepów z nowymi częściami do ciężarówek, zapewniając naszym Klientom asortyment w konkurencyjnych cenach i w odpowiednio wysokiej jakości, co automatycznie przekłada się na pełne zadowolenie kupujących ze współpracy z nami.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest