baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 79 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Szukasz sprawdzonego sklepu z używanymi częściami do swojej ciężarówki? Już nie musisz

Elementy mocujące MAN, Mercedes to kategoria produktów należąca do szerokiej oferty, którą odnajdziesz w naszym sklepie internetowym na stronie polti.pl. Większość naszego asortymentu pochodzi z demontażu aut ciężarowych, które sprowadzamy z krajów należących do Unii Europejskiej i odznacza się wykonaniem z wysokogatunkowych materiałów. Odpowiednią jakość części potwierdzamy każdorazowo w kompleksowych kontrolach, by mieć stuprocentową pewność, że ich stan techniczny nie będzie zagrażać Twojemu bezpieczeństwu. Zdajemy sobie sprawę, że szczególnie dla kierowców zawodowych komfort jazdy ogrywa bardzo ważną role, a także pewność, że wszystko w ciężarówce działa tak jak powinno.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą zarówno elementów mocujących, w której odnajdziesz nie tylko rury mocowania błotników, ale wiele innych oraz z pozostałym asortymentem, ponieważ zapewniamy Cię, że korzystając z naszych produktów będziesz mógł cieszyć się nienaganną pracą wszystkich elementów mocujących przez kolejne lata.

Nawet najbardziej wygórowane oczekiwania nie są dla nas problemem

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, a także by jak najbardziej ułatwić im zakupy w naszym sklepie udostępniamy dwie opcje wysyłki do wyboru. Pierwsza to wysyłka kurierem i tutaj działamy natychmiastowo, a Twoje paczki wysyłane są do godziny 17tej, a także w soboty. Druga opcja to możliwość wyboru odbioru osobistego w siedzibie firmy w Rzędowicach nawet do 24 godzin na dobę. Pewnie nie do końca jesteś przekonany czy zakup tego typu asortyment przez Internet to dobre rozwiązanie, ponieważ już kiedyś próbowałeś i nie byłeś zadowolony z transakcji. Jeśli chodzi o nas to ze swojej strony możemy zagwarantować Ci, że z nami się nie rozczarujesz. Jako profesjonaliści stawiamy Klienta na pierwszym miejscu. Najlepszym potwierdzeniem wysokiego poziomu obsługi jest z całą pewnością liczna grupa zadowolonych Klientów, którzy w razie konieczności wracają do nas bez zastanowienia. To właśnie nasza rzetelność, szczerość oraz otwartość pozwoliła nam na zaskarbienie sobie ich sympatii.

Mamy jednak świadomość, że oprócz pełnowartościowego asortymentu zdecydowanie konkurencyjnych czasów realizacji dla Was liczy się również aspekt finansowy. Mamy dla Was dobrą wiadomość. Z racji tego, że produkty, które odnajdziecie w naszym sklepie są używanymi zamiennikami, możemy pozwolić sobie na sprzedaż ich w bardzo atrakcyjnych dla Klientów cenach.

Wszystko to sprawia, że stajemy się konkurencyjną alternatywą dla nowych części dostępnych na rynku. Dlatego jeśli wahasz się, sprawdź, poszukaj, zapytaj, a sam zobaczysz, że jedyne co Cię może spotkać podczas współpracy z nami to bardzo miłe zaskoczenie i pełna satysfakcja.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest