baner na stronę

Instalacja silnika

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 44 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Instalacja silnika MAN i Mercedes – jesteś pewien, że wszystko gra?

Nawet laik zdaje sobie sprawę, że sprawna instalacja silnika jest niezbędnym elementem każdego samochodu, czy to ciężarowego, czy to osobowego. To za jej sprawą silnik otrzymuje odpowiednie impulsy elektryczne, by móc pracować w sposób spójny z pozostałymi układami Twojego pojazdu. Dlatego tak ważne jest by wszystkie wiązki przewodów, jak i wtyczki czy kostki były sprawne, w przeciwnym razie Twój silnik niestety nie będzie dawał oznak życia.

Pewnie nie raz słyszałeś o sytuacji lub sam byłeś jej uczestnikiem, gdy jakieś dzikie zwierzę urządził sobie w nocy posiłek z kabli instalacji silnika. Wstajesz rano, jedziesz na bazę, chcesz odpalić swoje auto ciężarowe, a ono ani drgnie. Zachodzisz w głowę co się mogło stać, przecież wczoraj jak zostawiałeś samochód wszystko działało jak należy. I nagle wpadasz na pomysł, żeby zajrzeć do swojego silnika. Niestety tutaj czeka Cię przykra niespodzianka.

Polti i nasza szeroka oferta używanych części zamiennych – remedium na wszystkie Twoje usterki

Jednak z nami nie musisz się martwić, ponieważ w naszej szerokiej ofercie używanych części zamiennych odnajdziesz wszystko to, co jest niezbędne w danej chwili, również instalacje silników MAN i Mercedes. Nasz asortyment pochodzi w większości z importowanych przez nas ciężarówek i odznacza się bardzo dobrą jakością, ponieważ przechodzi rutynowe kontrole stanu technicznego. Ponadto znajdujące się w naszej ofercie instalacje silnika zawierają wszystkie potrzebne wtyczki i kostki, dzięki czemu są gotowe do podłączenia w Twoim aucie ciężarowym.

Wahasz się? Zupełnie niepotrzebnie! Ponieważ z nami nie musisz się o nic martwić, nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie przekłada się na nasze indywidualne podejście do każdego Klienta, a co za tym idzie na jego pełną satysfakcję z otrzymywanych usług, ponieważ staramy się by każda transakcja związana z kupnem była realizowana w możliwe jak najkrótszym terminie, a Twoja paczka odpowiednio zapakowana i zabezpieczona do transportu kurierem. Dodatkowo istnieje również możliwość odbioru osobistego swojego zamówienia nawet 24 godziny na dobę w siedzibie sklepu internetowego w Rzędowicach. Wszystko to sprawia, że stajemy się doskonałą alternatywą dla podobnych firm prosperujących na naszym rynku, która wybija się na ich tle swoim indywidualnym podejściem do klienta i która zapewnia nam rosnące zaufanie wśród naszych Klientów. Więc nie wahaj się, śmiało zapoznaj się z nasza ofertą używanych części zamiennych do samochodów ciężarowych, a gwarantujemy Ci, że nie pożałujesz decyzji, która pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko swój czas, ale również i pieniądze.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest