Filtruj wg ceny

Kategorie

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Kategorie

Kabina kierowcy – drugi dom

Kabina kierowcy lub inaczej szoferka stanowi tą część samochodu ciężarowego, w której każdy z zawodowych kierowców spędza najwięcej czasu. To tak naprawdę miejsce, które zastępuje im kuchnie, sypialnię, a także jest miejscem pracy. Dlatego ważne jest by zapewniała ona odpowiedni komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także była w odpowiednim stanie technicznym. Element ten w zależności od czasu produkcji jest wyposażony w mniejsze lub większe udogodnienia dla kierowców. Jednym wspólnym mianownikiem różnych modeli kabin są ich ergonomiczne fotele oraz miejsce spania, dzięki czemu stają miejscem idealnym na dalekie trasy.

Czasami jednak zdarza się, że któraś z części kabiny ulega usterce – czy to w wyniku stłuczki, czy w następstwie zużycia materiałów. W takiej sytuacji przychodzimy do Was z naszą ofertą i profesjonalną pomocą w wyborze odpowiednich części. Dzięki naszemu różnorodnemu asortymentowi, w którym znajdują się między innymi kabiny Mercedes, mocowania amortyzatorów, ramki obudowy/pokrywy do instalacji czy owiewki narożników, będziesz mógł w krótkim czasie pozbyć się niechcianych awarii swojej szoferki. Musisz również wiedzieć, że choć są to propozycje używanych zamienników, pozyskiwanych z demontażu importowanych ze sprawdzonych źródeł aut ciężarowych, odznaczają się one bardzo dobrym stanem technicznym oraz trwałością i solidnością. To za sprawą rutynowych weryfikacji stanu technicznego mamy pełną kontrolę nad ich jakością. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować Wam produkty odznaczające się odpowiednimi standardami, wysoką jakością w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalizm, szybkość i skuteczność – cechy wyróżniające nas na tle konkurencji

Wiemy również bardzo dobrze, że niezależnie czego poszukujesz, jakie części są Ci w danym momencie niezbędne, dużą wagę przywiązujesz do czasu realizacji. Wypróbuj nas, a sam zobaczysz, że bardzo miło Cię zaskoczymy w tej kwestii, ponieważ dbamy o to by każde z zamówień było realizowane w możliwie jak najkrótszym czasie, a dodatkowo by było odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.

Dodatkowo każda aukcja zawiera realne zdjęcia polecanego przez nas asortymentu, jego opis oraz informacje dotyczące parametrów, ewentualne wymiary. Dzięki temu każdy z naszych Klientów będzie w stanie dopasować samodzielnie dany produkt do konkretnego modelu swojego auta ciężarowego.

Wszystko to sprawia, że stajemy się doskonałą alternatywą dla sprzedawców nowych części zamiennych, będąc przy tym profesjonalistami, którzy dbają o swoich Klientów w taki sposób, by zapewnić im wysoką satysfakcję ze wspólnej współpracy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!