baner na stronę

Koła zębate

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Nie tylko koła zębate odnajdziesz w naszej szerokiej ofercie

Każdy z nas za pewne słyszał przynajmniej raz w swoim życiu o elemencie jakim jest koło zębate. Ten element jest częścią wielu mechanizmów, w tym również układów znajdujących się w samochodach ciężarowych. Koła zębate służą do przekazywania napędu i ruchu, umożliwiając tym samym wprawienie jakiegoś mechanizmu, w tym przypadku rozrządu w ruch. Tego typu elementy możemy spotkać również między innymi w blokadach mostu. Niby taki niepozorny element, a jest w stanie przy właściwym dopasowaniu i odpowiednim stanie technicznym zdziałać przysłowiowe cuda. Jest to jednak komponent, który jak każdy inny może ulec uszkodzeniu w wyniku intensywnej eksploatacji.

Dlatego zawczasu dobrze jest wiedzieć, gdzie możemy zaopatrzyć się w ewentualne części zamienne, które nie zrujnują naszego portfela. I wtedy firma Polti przychodzi z pomocą. To właśnie my, jako profesjonaliści z wieloletnim stażem i doświadczeniem na rynku polskim zarówno w zakresie spedycji, jak i sprzedaży używanych części samochodowych służymy pomocą. Cała nasza oferta ukierunkowana jest na Klienta, by jak najbardziej ułatwić mu pozbycie się niechcianego problemu związanego z różnego rodzaju awariami powodującymi przestój jego samochodu ciężarowego. Mowa tutaj również o problemach związanych z układem rozrządu. Dzięki możliwości wyboru określonego typu komponentu z szerokiego asortymentu, każdy z naszych Klientów bez trudu odnajdzie coś dla siebie, w tym różnorodne koła zębate MAN i Mercedes. Cała nasza oferta to wysokiej jakości używane zamienniki, które pozyskujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł.

Wysoki stan techniczny, szybkie czasy realizacji – atuty, których nie da się podważyć

Dlatego każda z oferowanych w naszym sklepie internetowym części odznacza się bardzo dobrym stanem technicznym i wytrzymałością, dzięki czemu bez przeszkód może być wykorzystywana przez długi okres czasu. Wysokie standardy jakości oferowanych przez nas części potwierdzamy w rygorystycznych, szczegółowych kontrolach jakości. To właśnie taki tok postępowania pozwala nam zagwarantować naszym Klientom produkty, choć używane to solidne, które ich nie zawiodą przez wiele lat.

Tak jak wspomnieliśmy mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie spedycji, więc wiemy dobrze, że na pierwszym miejscu stawiacie czas oraz atrakcyjność cenową poszczególnych ofert. U nas odnajdziecie oba te warunki. Po pierwsze używane zamienniki stanowią atrakcyjną cenowo propozycję, która będzie konkurencyjną alternatywą dla nowych części. Po drugie nasze czasy realizacji są dopasowane do potrzeb naszych Klientów – dzięki czemu to właśnie u nas masz pewność, że Twoje zamówienia będą realizowane w optymalnie jak najkrótszym czasie. A wszystko po to, byś nie musiał martwić się o rosnące straty finansowe Twojej firmy związane z przestojem auta ciężarowego. To właśnie nasz profesjonalizm zapewnia obu stronom transakcji pełną satysfakcje ze wspólnej współpracy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest