baner na stronę

Kolektory ssące

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 23 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Kolektor ssący – jeden z podstawowych elementów układu zasilania silnika

Kolektor ssący, nazywany również kolektorem dolotowym jest jednym z ważniejszych elementów układu zasilania jednostki napędowej. Jego podstawowym zadaniem jest doprowadzanie odpowiedniej ilości czystego powietrza lub mieszanki powietrza i benzyny do cylindrów silnika. Kolektor występuje w formie metalowego lub aluminiowego przewodu, który podłączony jest do głowicy silnika. Tak jak większość elementów w naszym samochodzie, tak również i ten czasami lubi ulec uszkodzeniu. A jedną z najczęstszych usterek jakie występują w tym przypadku jest rozszczelnienie się uszczelek pod kolektorem.

Ale z nami nie musisz się obawiać nawet najpoważniejszej awarii swojego samochodu ciężarowego, ponieważ jako profesjonaliści staramy się jak najlepiej pomagać naszym Klientom w sytuacjach kryzysowych związanych z usterkami ich floty. Polti to my – indywidualne podejście i różnorodność asortymentu. To właśnie dzięki naszej szerokiej ofercie każda usterka przestaje wydawać się taka straszna. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z propozycjami jakie oferujemy, a przekonasz się, że w jednym miejscu znajdziesz niemal wszystko co mogło by wymagać wymiany w Twojej ciężarówce.

Choć używane to pełnowartościowe – szukaj nas polti.pl

Nasz asortyment choć to propozycje używanych części zamiennych to odznacza się odpowiednimi standardami jakości, które zapewniają naszym Klientom pełną satysfakcję z ich zakupu. Większość z tych produktów pochodzi z demontażu importowanych przez nas aut dostawczych i ciężarowych ze sprawdzonych źródeł. To właśnie dzięki temu i dzięki rygorystycznym kontrolom stanu technicznego, możemy zagwarantować naszym Klientom używane, oryginalne zamienniki odznaczające się wysoką trwałością i wytrzymałością, w atrakcyjnych cenach.

Dbamy również o to, by wśród naszych ofert znajdowały się tylko i wyłącznie dostępne produkty, ponieważ dzięki temu możemy realizować zamówienia w optymalnie najkrótszym czasie. I by każda z przesyłek która zostaje wysłana kurierem była odpowiednio zabezpieczona do transportu. Gdy jednak uznasz, że wolałbyś odebrać swoje zamówienie w siedzibie firmy w Rzędowicach, nie ma najmniejszego problemu – zapraszamy Cię do odbioru osobistego nawet do 24 godzin na dobę.

Ponadto wychodząc naprzeciw nawet tym najwyższym oczekiwaniom naszych Klientów zapewniamy im profesjonalne wsparcie w zakresie technicznym. Jeśli nie jesteś pewien, czy dany komponent będzie pasował do Twojego modelu samochodu ciężarowego skontaktuj się z nami, a my doradzimy Ci z ogromną przyjemność w jego wyborze.

Dlatego nie zwlekaj, sprawdź nas, a jesteśmy pewni, że się nie rozczarujesz!

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest