baner na stronę

Korki wlewu oleju

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Uwaga awaria – a gdzie mój korek wlewu oleju?

Olej silnikowy to niezbędny czynnik smarujący w naszym aucie, który zapewnia odpowiednią ochronę jednostek napędowych. I mowa tutaj nie tylko o samochodach osobowych, ale również o ciężarowych. Dlatego tak ważne jest, żeby w przypadku jego zużycia dokonywać jego systematycznej wymiany. Wtedy to właśnie wkracza do akcji wlew oleju. Jest to element Twojego samochodu, który umieszczono w niedalekiej odległości od silnika i który chroniony jest odpowiednim korkiem.

Gdyby zdarzyło się tak, że coś nieprzywidziane stało się z korkiem wlewu w Twojej ciężarówce zapraszamy Cię do siebie. Sklep internetowy polti.pl to miejsce, gdzie znajdziesz niemal wszystko. Od wspomnianych korków wlewu paliwa MAN i Mercedes, skrzynek bezpieczników, instalacji, po elementy większego kalibru – silniki, pompy wody i wiele innych. Z racji tego, że nasz sklep powstał z pasji i miłości do samochodów ciężarowych jest miejscem, gdzie jakość z całą pewnością Cię nie zawiedzie. W naszej ofercie znajdują się wprawdzie używane części zamienne do ciężarówek, ale są to propozycje, które pozyskujemy tylko i włącznie ze sprawdzonych źródeł. Choć pochodzą w większości z demontażu sprowadzanych przez nas aut z krajów Unii Europejskiej, ich jakości nie można nic zarzucić. Pomyślisz pewnie jak to możliwe? Już spieszymy z odpowiedzią. Po pierwsze każda z tych propozycji jest towarem wykonanym z wysokiej jakości materiałów i odznacza się optymalną trwałością. Po drugie każdy z tych elementów zanim trafi do oferty naszego sklepu przechodzi rygorystyczne i szczegółowe kontrole stanu technicznego, byśmy mogli w stu procentach poświadczyć za ich wysoką jakość i za to, że bez trudu będziesz mógł je użytkować przez długie lata. Sam widzisz, że odpowiednio dobrana procedura jest w nam stanie zagwarantować asortyment o odpowiedniej solidności i trwałości.

Jeden sklep – wiele możliwości, nie znalazłeś części – zapytaj

To właśnie w naszej ofercie znajduje się niemal wszystko czego potrzebujesz, by Twój samochód ciężarowy mknął po drogach w bezpiecznych sposób. Czasami jednak może zdarzyć się tak, że w związku z ogromnym zainteresowaniem naszym asortymentem nie odnajdziesz w naszym sklepie części, która Cię interesuje. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ mamy na to optymalne rozwiązanie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my po zebraniu potrzebnych nam informacji postaramy się w terminie możliwie jak najkrótszym sprowadzić ten element specjalnie dla Ciebie.

Pewnie zastanawiasz się dlaczego jesteśmy tak otwarci na swoich Klientów? To bardzo proste! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staramy się tak zoptymalizować nasz proces sprzedaży, by całość charakteryzowała się najwyższym profesjonalizmem, najkorzystniejszymi czasami realizacji oraz atrakcyjnymi cenami co sprawia, że możemy zapewnić naszym Klientom odpowiedni poziom satysfakcji z naszych usług. Wiemy bowiem bardzo dobrze, że wszystko to przełoży się na pełne zadowolenie naszych Klientów. A zadowolony Klient wróci do nas przy najbliższej okazji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest