baner na stronę

Łączniki drążków stabilizatora

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 44 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Łączniki drążków stabilizatora – czy wiesz, jakie są objawy jego uszkodzenia?

Łączniki drążków stabilizatorów są elementami układu zawieszenia pojazdu. Jest to część wbrew pozorom niezbędna, która łączy w sobie dwie ważne funkcje. Z jednej strony zapewnia nam bezpieczeństwo podczas pokonywania zakrętów, z drugiej zaś dba by nasz komfort jazdy był jak najwyższy.

Łączniki choć są elementami niewielkich rozmiarów, łączą stabilizatory z wahaczami lub z amortyzatorami. Przeważnie montuje się je zarówno na osi przedniej, jak i tylnej, a w zależności od modelu samochodu mogą różnić się wymiarami oraz sztywnością. Ich delikatna konstrukcja niestety jest podatna na nie najlepszy stan naszych dróg.

Każdorazowe wjechanie w dziurę powoduje bowiem zwiększoną pracę układu, co przekłada się na szybsze zużywanie łączników. I gdy nagle okazuje się, że Twój samochód ciężarowy traci na przyczepności, a spod spodu wydobywają się dziwne odgłosy jest niemal pewne, że łącznik w Twoim aucie został uszkodzony.

Uwaga, niezbędna naprawa – z nami to nie problem..

Wtedy niestety zostajesz zmuszony do szybkiej naprawy tej części, ponieważ jazda autem w takim stanie jest niebezpieczna i może doprowadzić do uszkodzenia kolejnych elementów zawieszenia. Całe szczęście sam proces wymiany łącznika nie jest zbyt skomplikowany i możesz pokusić się o próbę jego naprawy samodzielnie. Będziesz jednak w takiej sytuacji potrzebował właśnie tego elementu.

W tym wypadku wystarczy, że odwiedzisz nasz sklep i w wyszukiwarce wpiszesz odpowiednią nazwę kategorii, tutaj – łączniki drążków stabilizatora MAN lub Mercedes, a po chwili otrzymasz wyniki wyszukiwania z produktami spełniającymi Twoje zapytanie. Wśród nich będą między innymi łączniki/wieszaki stabilizatorów, a także ich mocowania i wiele innych. Wystarczy, że odnajdziesz interesujący Cię element, a w ofercie będziesz mógł zapoznać się z realnymi jego zdjęciami potwierdzającymi jego faktyczny stan techniczny oraz opis umożliwiający dobór odpowiedniego typu łącznika do konkretnego modelu Twojego auta ciężarowego. Wprawdzie nasz asortyment to używane części zamienne do ciężarówek jednak nie musisz się martwić o ich jakość, ponieważ każdorazowo wszystkie z naszych ofert sprawdzane są pod względem stanu technicznego w rygorystycznych i szczegółowych kontrolach. Takie postępowanie pozwala nam zagwarantować naszym Klientom komponenty, które nie zawiodą ich bezawaryjnym okresem eksploatacji. Ponadto warto, żebyś wiedział, że elementy te pozyskujemy z importowanych z zagranicy aut ciężarowych, tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, co również przekłada się na pełną satysfakcję naszych Klientów z dokonywanych w naszym sklepie zakupów.

Dlatego nie wahaj się! Sprawdź nas! A jesteśmy pewni, że to nie będą Twoje ostatnie zakupy w naszym sklepie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest