Materiały instalacyjne Mercedes

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Materiały instalacyjne – element wyposażenia samochodu pozwalający na podniesienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy

Wraz z rozwojem technologii używanej w motoryzacji nastąpił trend wyposażania coraz nowszych modeli w coraz więcej elementów elektrycznych i elektronicznych, które zasilane są za pomocą instalacji elektrycznej. Tak naprawdę ona stanowi drogę, którą poszczególne układy, czujniki czy panele sterowania zasilane są w energię elektryczną. To właśnie ona wraz z materiałami instalacyjnymi ma duży wpływ zarówno na model jazdy, jak na jej komfort i bezpieczeństwo, ponieważ umożliwia między innymi obsługę systemów wspomagających kierowcę, a także działanie większości podzespołów obecnych w instalacji Twojego samochodu ciężarowego – mowa tutaj również o komputerze pokładowym.

Nie zwlekaj – sprawdź nasza ofertę, a nie zawiedziesz się jej szerokim zakresem

Jako kierowca zawodowy spędzasz dużo czasu w swoim samochodzie ciężarowym. I tak naprawdę nikt inny tylko Ty wiesz najlepiej, kiedy coś nie działa w nim tak jak powinno. Wtedy może okazać się, że wina leży po stronie wadliwego systemu lub instalacji elektrycznej. Będąc profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem wiemy dobrze, że zarówno Ty, jak i właściciele firm spedycyjnych nie mają zbyt dużo czasu na poszukiwanie części zamiennych. Gdy zdarzy się jakaś awaria chcą mieć przygotowane rozwiązanie, by móc jak najlepiej zoptymalizować proces naprawy pod względem finansowym, jak i pod względem czasu realizacji.

Dlatego przychodzimy do Ciebie z naszą szeroką ofertą używanych części zamiennych oaz kategorią materiałów instalacyjnych Mercedes. Wśród tego asortymentu odnajdziesz nie tylko pokrywy osłon instalacji kabin, jak również same instalacje kabin, ram, silnika alternatora czy silnika skrzyni. Za sprawą naszych zamienników, dostępnych w atrakcyjnych cenach, będziesz mógł szybko i bezproblemowa skompletować niezbędne elementy, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze. Ponadto musisz wiedzieć, że nasze komponenty choć są używanymi częściami zamiennymi odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, potwierdzanym przez rutynowe, kompleksowe kontrole jakości. Pozyskujemy je z demontażu importowanych przez nas aut ciężarowych we współpracy ze sprawdzonymi handlarzami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę, opartą na wieloletnim doświadczeniu oraz konkurencyjny asortyment części w atrakcyjnych cenach. Dlatego nie zwlekaj. Sprawdź naszą ofertę, a gwarantujemy Ci, że z całą pewnością nie zawiedziesz się jej szerokim zakresem, ani jej jakością, ponieważ podstawą naszej współpracy jest pełna satysfakcja naszych Klientów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!