baner na stronę

Obudowy filtrów powietrza

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 42 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Obudowy filtrów powietrza Man i Mercedes w trosce o silnik

Zauważyłeś, że obudowa powietrza w Twoim aucie jest uszkodzona? Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego co może to oznaczać? Jak sądzimy nie musimy informować Cię o skutkach, tego co się wydarzy jak do silnika zostanie zassany kurzy, pył czy małe kamienie. Za to z przyjemnością informujemy Cię, że w ofercie naszego sklepu znaleźć możesz używane części, które temu zapobiegną. Polecane przez nas obudowy filtrów powietrza oraz wszystkie inne części charakteryzują się solidnością oraz trwałością. Sprowadzane najczęściej z krajów Unii Europejskiej, przechodzące testy sprawdzania jakości produkty zapewniają wieloletnie użytkowanie oraz bezpieczeństwo zarówno samochodu jak i kierowcy. Dlaczego to robimy? Odpowiedź jest prosta. Po pierwsze dbamy o Twoje zadowolenie, po drugie samochody to nasza pasja, dlatego zawsze przykładamy się do wykonywanej pracy.

Korzystna cena, wysoka jakość – co jeszcze ma znaczenie w realizacji zamówienia?

Profesjonalny zespół handlowców z wielką przyjemnością doradzi Ci w kwestii części znajdujących się na naszej stronie. Każda aukcja jest na bieżąco aktualizowana, aby zapewnić natychmiastową wysyłkę. Znajdziesz na niej oprócz zdjęć również opis oraz model samochodu ciężarowego do którego pasuje. Wiemy, że w przypadku uszkodzenia auta dostawczego liczy się czas. Bo każda uciekająca godzina równoznaczna jest ze stratami. Dlatego oprócz wysokiej jakości produktów gwarantujemy również szybki termin realizacji zamówienia. Aby przesyłka nie została uszkodzona w transporcie, dbamy również o odpowiednie jej zabezpieczenie. Zachęcamy Cię również, w miarę możliwości do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego, który znajduje się w Rzędowicach. Wiemy, że zakup części używanych w sklepie online może wydawać Ci się ryzykowny. Jednak zanim zrezygnujesz sprawdź nasze opinie. Jesteśmy przekonani, że to one są naszą najlepszą wizytówką.

Co masz zrobić kiedy nie znalazłeś produktu, którego szukasz?

Jak już wcześniej wspominaliśmy zawsze dbamy o interes Klienta oraz jego zadowolenie. Dlatego usługi około-sprzedażowe zawsze świadczymy na najwyższym poziomie. Dbamy o przyjemną atmosferę podczas każdej transakcji i zawsze służymy radą. Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat, któregoś z naszych produktów lub jeżeli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz. W takiej sytuacji postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i w miarę możliwości sprowadzić część na specjalne zamówienie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest