Odboje i jarzma resorów MAN

Odboje i jarzma – element poprawiający komfort jazdy

Odboje zwane również ogranicznikami skoku są elementami, których zadaniem jest ograniczanie ruchów w zawieszenie pojazdu. Za sprawą swojej budowy i materiałów z jakiego powstają chronią część zawieszenia przed uszkodzeniami mogącymi wystąpić na skutek ich uderzenia o siebie. Obok odbojów w zawieszeniu odnaleźć również można strzemiona do resorów, stanowiące jedne z podstawowych elementów tej części Twojego auta ciężarowego. Strzemiona lub inaczej cybanty odpowiadają za połączenie resora z osią, jednak trzeba mieć świadomość, że muszą być one dopasowane do konkretnego auta, aby nie generować niepotrzebnych problemów.

Powyższe elementy mimo swej wysokiej odporności, ze względu na narażanie ich na ciężkie warunki pracy ulegają zużyciu, dlatego tak ważne jest by ich stan wizualny kontrolować regularnie, ponieważ usterki tych elementów mogą doprowadzić do trwalszych i poważniejszych uszkodzeń resorów lub całego zawieszenia.

Uwaga, usterka! – zapraszamy do nas – szeroka oferta używanych części zamiennych

Gdy okaże się, że któryś z tych elementów w Twoim samochodzie ciężarowym powinien zostać wymieniony zapraszamy Cię do współpracy, ponieważ w naszym sklepie odnajdziesz szeroką ofertę wszelkie rodzaju części używanych, które pochodzą z importowanych przez nas aut dostawczych z krajów Unii Europejskiej i są poddawane rygorystycznym kontrolom jakości, by mieć 100% pewność ich odpowiedniego stanu technicznego. W naszej ofercie odnajdziesz również różnego typu odboje i jarzma resorów MAN, a także mocowania uchwytów resoru, podstawy na resor czy podkładki i wiele innych. Tak naprawdę staramy się nie ograniczać do konkretnych części, ponieważ wiemy dobrze, że w eksploatowanym aucie lubi się popsuć dosłownie wszystko. Dlatego jesteśmy otwarci na naszych Klientów i gdy okazuje się, że w naszej ofercie sklepu internetowego nie znajdujesz konkretnego typu odboju, jarzma albo innej części wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się w miarę możliwości sprowadzić brakujący element, byś jak najszybciej mógł wrócić do swojej pracy. Dlatego też podchodzimy poważnie do oczekiwań naszych Klientów, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że każda awaria konkretnej ciężarówki i nie ważne czy jesteś kierowcą, czy właścicielem firmy spedycyjnej, generuje koszty i straty finansowe, ponieważ jeśli auto nie jeździ to na siebie nie zarabia. Więc wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i staramy się w sposób profesjonalny i jak najbardziej fachowy pomagać w sytuacjach awaryjnych, by jak najbardziej zminimalizować skutki finansowe tego typu usterek, a co za tym idzie zapewnić im jak największa satysfakcję wynikającą zarówno z otrzymanych komponentów, jak i z wzajemnej współpracy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!