baner na stronę

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Odma – element, zapewniający optymalną pracę Twojej skrzyni biegów

Odma stanowi potoczne określenie odpowietrzenia skrzyni korbowej, która odgrywa niezwykle ważną rolę w jednostce napędowej. To z jej pomocą nagromadzone gazy powstające w wyniku między innymi przedostawania się powietrza pod tłoki w skrzyni biegów zostają odprowadzone z powrotem do cylindrów. Czasami może zdarzyć się tak, że dojdzie do niedrożności odpowietrzenia w skrzyni korbowej, co w następstwie powoduje nagromadzeni się nadciśnienia i wyrzucanie oleju z silnika przez uszczelnienie. Co jak wiadomo skutkuje jego uszkodzeniem.

Coś się psuje ? Nie martw się i sprawdź nas, a nie pożałujesz – polti.pl

Jednak z nami nie musisz się martwić nawet o takie usterki. Jesteśmy profesjonalistami, którzy od wielu lat starają się działać tak, by jak najlepiej spełniać oczekiwania stawiane nam przez Klientów. Dlatego też postanowiliśmy jakiś czas temu rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż używanych części zamiennych do samochodów ciężarowych. To dzięki naszym sprawdzonym kontaktom z handlarzami, które wypracowaliśmy sobie przez wiele lat, działając w spedycji, możemy teraz bez jakichkolwiek obaw sprowadzać z krajów należących do Unii Europejskiej samochody ciężarowy, zarówno powypadkowe, jak i sprawne. To dzięki nim mamy zapewniony ciągły dostęp do większości asortymentu znajdującego się w naszej szerokiej ofercie.

W tym miejscu jednak chcielibyśmy Cię uspokoić, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że możesz obawiać się o jakość produktów, które oferujemy. Gwarantujemy Ci, że komponenty, które u nas znajdziesz nie zawiodą Cię ani swoją trwałością, ani solidnością, ponieważ każdy z nich zanim trafi do sprzedaży zostaje poddany wnikliwym i rygorystycznym kontrolom jakości. To właśnie taki proces pozyskiwania używanych części zamiennych pozwala nam na zapewnienie sobie i naszym Klientom asortymentu, który nie zawiedzie żadnej ze stron transakcji.

Wśród naszej oferty odnajdziesz również odmę do samochodów ciężarowych marki MAN i Mercedes, a także jej przewody, rozrządy, pompy wody i wiele, wiele innych. Tak naprawdę w naszym asortymencie znajduje się wszystko co niezbędne by kierowcy zawodowi mogli bez strachu o wielodniowy przestój wykonywać swoje obowiązki.

Dlatego nie wahaj się! Już teraz sprawdź nas i nasze atrakcyjne cenowo propozycje, a gwarantujemy Ci, że miło się zaskoczysz zarówno naszym profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego z naszych Klientów, a także optymalnie krótkimi czasami realizacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym odbiorcom pełną satysfakcję ze świadczonych przez nas usług, bo wiemy dobrze, że zadowolony Klient wróci do nas przy najbliższej okazji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest