baner na stronę

Ogrzewanie postojowe i chłodnictwo samochodowe

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 34 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Ogrzewanie postojowe i agregaty chłodnicze – coś co podnosi komfort jazdy

Samochody ciężarowe ze względu na specyfikę pracy wyposażone są w ogrzewanie postojowe, by zapewnić komfort kierowcy w czasie odpoczynku oraz w agregaty chłodnicze. Pierwsze z nich – webasto, inaczej ogrzewanie postojowe to rozwiązanie pozwalające utrzymać optymalną dla kierowcy temperaturę w kabinie, a czasami również bloku silnika, bez konieczności pobierania ciepła pochodzącego z układu chłodzenia pojazdu. Ciepło jakie otrzymujemy za sprawą ogrzewania postojowego jest wynikiem bezpośredniego spalania w przypadku samochodów ciężarowych oleju napędowego, jednak rozwiązanie to jest całkowicie niezależne od pracy silnika. Agregaty natomiast pozwalają na utrzymanie odpowiednio niskich temperatur na przyczepie. Jest to sprzęt, który wykorzystuje się przy transporcie produktów chłodzonych, mrożonych lub głęboko mrożonych by utrzymać ich odpowiednią świeżość i jakość nawet na długich trasach.

Uwaga usterka – wtedy do akcji wkraczamy my – Polti

Gdy nagle okazuje się, że spotyka nas awaria jednego z dwóch urządzeń, zaczyna wisieć nad nami widmo przestoju i wyjątkowo kosztownej naprawy. Ale dzięki nam Twoje finanse nie ucierpią, a co więcej postaramy się zminimalizować straty finansowe związane z przestojem pojazdu należącego do Twojej floty samochodowej. Polti to my – firma z charakterem i zamiłowaniem do samochodów ciężarowych. Jesteśmy sklepem z oryginalnymi częściami używanymi dla samochodów ciężarowych, który udostępnia naszym Klientom zarówno sprzedaż stacjonarną, jak i online. W naszej ofercie odnajdziesz nie tylko kompletne ogrzewanie postojowe i agregaty chłodnicze dla pojazdów marki MAN i Mercedes, ale także wszelkie rodzaju sterowniki webasto, a także drukarki Thermo King czy instalacje do ogrzewania postojowego i wiele innych. Tak naprawdę nie ograniczamy się do konkretnych komponentów, ponieważ korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie spedycji wiemy dobrze o tym, że w mocno eksploatowanym samochodzie ciężarowym może popsuć się dosłownie wszystko.

Jako profesjonaliści, dla których najważniejszy jest Klient, z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej transakcji. Wiemy dobrze o tym, że to my jesteśmy kowalem własnego losu dlatego dbamy o jak najwyższą jakość oferowanych produktów oraz o ich bardzo dobry stan techniczny. To właśnie dlatego sprowadzane w większości z zagranicy używane zamienniki dostępne w naszym sklepie na stronie polti.pl poddajemy wnikliwym, rygorystycznym kontrolom, by mieć stuprocentową pewność co do ich niezawodności.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom produkty w atrakcyjnych cenach, które będą mogły być użytkowane przez długie lata, co zapewnia nam pozytywne opinie wśród Klientów, które są dla nas najlepszą wizytówką jakości świadczonych przez nas usług.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest