baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Poduszki silnika MAN, Mercedes – niezbędny element Twojego samochodu zapewniający komfort jazdy

Poduszka silnika jest jednym z tych elementów znajdujących się w Twoim samochodzie ciężarowym, na którego nie zwraca się uwagi, a który pełni bardzo odpowiedzialną funkcję, bowiem ma za zadanie podtrzymywać masę silnika i skrzyni biegów, a także zagwarantować odpowiednie połączenie z podwoziem. Ponadto element ten tłumi drgania nie tylko niskiej, ale również i wysokiej częstotliwości, a także wibracje, niweluje hałas i ruch silnika co sprawia, że karoseria jest odpowiednio chroniona przed uszkodzeniem i odkształceniem, czyli mówiąc prosto – zapewnia odpowiedni komfort jazdy poprzez ograniczenie hałasu.

Wszystko jest ok, póki Twoja poduszka działa jak należy. Problemy natomiast pojawiają się w sytuacji, gdy przestaje ona spełniać swoją rolę. Wtedy to na pewno będziesz mógł doświadczyć typowych objawów, tego typu awarii. Mowa tutaj o wibracjach nadwozia, drganiach kierownicy czy lewarka skrzyni biegów w trakcie postoju w czasie pracy silnika na biegu jałowym. Kolejnym bardzo charakterystycznym symptomem dla tego typu usterek jest wyraźne szarpanie nadwoziem auta w momencie odpalania oraz gaszenia, można wówczas słyszeć typowe dudnienie.

Pełne zadowolenie Klienta – naszą dewizą

I właśnie, gdy siedząc sobie w swoim narzędziu pracy – aucie ciężarowym zaczynasz zauważać powyższe objawy powinieneś czym prędzej pozbyć się tego problemu. W tej sytuacji zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą używanych części zamiennych, w której odnajdziesz między innymi poduszki silnika MAN i Mercedes, kielichy podstawy poduszek, łapy silnika i wiele innych. Większość z naszego asortyment zdobywamy sami z demontażu importowanych przez nas z krajów Unii Europejskiej aut ciężarowych. Każdy z takich komponentów, w tym również poduszki silnika MAN i Mercedes, poddawane są ścisłym kontrolom jakości, byśmy mogli mieć pewność, że każda z naszych propozycji odznacza się dobrym stanem technicznym. Ponadto wszystkie nasze aukcje zawierają realne zdjęcia oraz opis produktu, by można było samodzielnie dopasować dany element do naszego samochodu ciężarowego. To co nas wyróżnia na tle konkurencji to nasz profesjonalizm, atrakcyjne ceny, ogromny wybór części, a także optymalnie krótkie terminy realizacji. Wszystko to sprawia, że stajemy się doskonałą alternatywą na rynku części zamiennych do samochodów ciężarowych, dzięki której jesteśmy w stanie zapewnić pełną satysfakcję z otrzymanych usług każdemu z naszych Klientów, ponieważ wiemy dobrze, że zadowolony Klient zawsze do nas wróci.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest