Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Półosie – element, który powinien działać tak jak należy

By Twój samochód ciężarowy mógł przemieszczać się z miejsca na miejsce niezbędne jest by w jego układzie napędowym zachodziła reakcja przeniesienie momentu obrotowego z silnika na koła pojazdu. Za taki proces odpowiedzialne są półosie, których odpowiednia eksploatacja zapewni Ci użytkowanie Twojego pojazdu przez długi czas. Ważne jest jednak by odpowiednio dbać o ten element układu napędowego. Dlatego powinieneś pamiętać o dokonywaniu regularnych kontroli gumowych osłon przegubów, jak również o sprawdzaniu okolic, w których możliwe jest pojawienie się wycieku smaru. Dodatkowo warto unikać agresywnego, gwałtownego ruszania, szczególnie przy skręconych kołach.

Szukasz półosi do Twoje ciężarówki? – zapoznaj się z naszą ofertą, a Twoje poszukiwania się zakończą

W sytuacji, gdy z okolic kół naszego pojazdu dobiegać będą niepokojące metaliczne odgłosy podczas pełnego skrętu kół, ruszania lub przyspieszania, a także podczas skręcania istnieje niestety duże prawdopodobieństwo, że będziesz potrzebował naszej fachowej pomocy. To dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kontaktom jakie mogliśmy sobie wypracować ze sprawdzonymi handlarzami podczas okresu naszej działalności jesteśmy w stanie zapewnić sobie dostęp do używanych części zamiennych, odznaczających się wysoką trwałością i bardzo dobrym stanem technicznym. Komponenty te tak jak i dostępne w naszym sklepie półosie Mercedes pochodzą w większości z demontażu importowanych przez nas aut ciężarowych z zagranicy. Każda z tych części poddawana jest wnikliwym kontrolom jakości, by zapewnić nam odpowiedni poziom standardów i byśmy mogli zagwarantować naszym Klientom produkty, które sprostają ich nawet najwyższym oczekiwaniom.

Oferty półosi do samochodów ciężarowych marki Mercedes jakie proponujemy są zawsze aktualne i zawierają realne zdjęcia, umożliwiające zapoznanie się z rzeczywistym ich stanem. Ponadto każda oferta posiada opis ze specyfikacją danego produktu, co pozwala naszym Klientom na samodzielne dobranie danego modelu do swojego samochodu ciężarowego. Gdyby jednak okazało się, że potrzebujesz jeszcze czegoś innego, czego nie posiadamy chwilowo w naszej ofercie skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprowadzić to czego szukasz. Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe, że w tak otwarty sposób podchodzimy do wymagań naszych Klientów? To jest naprawdę bardzo proste. Jesteśmy firmą, która stara się działać w taki sposób, by nasi Klienci mogli postrzegać nas jako profesjonalistów w swoim fachu, co automatycznie przekłada się na pełną ich satysfakcję.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!