baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Pompowtryskiwacz – co to za urządzenie i z czego się składa?

Pompowtryskiwacz jest urządzeniem znajdującym zasłużone miejsce w naszym samochodzie, bowiem służy on do hydraulicznego podawania paliwa w silniku o zapłonie samoczynnym. Składa się z cylindra, w którym tłok wykonuje ruchy posuwisto-zwrotne oraz komory pompowtryskiwacza. Wzdłuż cylindra biegnie układ przewodów, które służą do wstępnego doprowadzania paliwa. Całość sterowana jest elektrozaworem, który poprzez pompę wysokiego ciśnienie kieruje paliwo do wtryskiwacza.

Elementami, które najczęściej w tym przypadku ulegają awarii są końcówki wtryskiwaczy. Może wystąpić również rozszczelnienie sekcji tłoczącej, awaria samego elektrozaworu lub pęknięcie sprężyny. Do objawów uszkodzenia pompowtryskiwacza zalicza się zwiększone zużycie paliwa. Ponadto nasz samochód ciężarowy może pracować nierówno na biegu jałowym, mieć trudności z rozruchem silnika czy gorsze osiągi. W takiej sytuacji warto jest potwierdzić ewentualną usterkę i jak najszybciej zadziałać, by móc się jej pozbyć.

Używane pompowtryskiwacze doskonałą alternatywą dla nowych urządzeń tego typu

Choć groźba tego typu naprawy wiąże się z wydatkiem oraz unieruchomieniem naszego auta ciężarowego na jakiś czas, nie musisz się martwić, że taka sytuacja zrujnuje Twoje finanse. Polti jako profesjonalna firma przychodzi Ci z pomocą. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy dobrze o tym, że zależy Ci na jak najszybszym rozwiązaniu Twojego problemu w sposób jak najbardziej kompleksowy i fachowy. Dlatego udostępniamy Ci już dziś naszą szeroką ofertę oryginalnych części zamiennych. Komponenty te pochodzą w dużej mierze z demontażu importowanych przez nas ciężarówek z zagranicy. Pomimo, że są to propozycje używane odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, ponieważ poddawane są rutynowym kontrolom jakości, które pozwalają nam na ich efektywną selekcję i odrzucenie produktów, które nie spełniają naszych określonych standardów. Wśród asortymentu jaki Ci proponujemy odnajdziesz również pompowtryskiwacze Mercedes i MAN różnych typów. Ponadto każda z naszych aukcji oprócz tego, że jest aktualizowana na bieżąco zawiera realne zdjęcia każdego z elementów, a także szczegółowy opis z wymiarami lub parametrami technicznymi, co zdecydowanie ułatwia naszym Klientom wybór odpowiedniego komponentu pasującego do modelu ich samochodu ciężarowego.

Dodatkowo gwarantujemy Ci, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w możliwie jak najkrótszym czasie. Dzięki temu masz pewność, że czas Twojej naprawy zostanie skrócony do wymaganego minimum, co zapewni Ci pełną satysfakcję ze współpracy z naszą firmą.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest