baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 49 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Pompy sprzęgła i wysprzęgliki – zmieniaj biegi z lekkością

Zarówno pompka sprzęgła jak i wysprzęglik stanowią kluczowe dwa elementy hydraulicznego układu sterowania sprzęgłem. Pompka jest częścią z tłoczkiem, za pomocą którego jest ona połączona ze sprzęgłem i wraz z wysprzęglikiem umożliwia bezproblemową zmianę biegu. Dlatego, gdy nagle okazuje się, że jeden z tych elementów nie pracuje tak jak powinien, zaczynamy mieć kłopoty. Możesz wówczas zauważyć wyciek płynu i w zależności w jakim miejscu jest on usytuowany, czy w okolicy pedału sprzęgła – wtedy prawdopodobne jest, że winowajcą jest niesprawny tłok pompy sprzęgła lub gdy wycieka pojawia się w okolicach skrzyni biegów – wtedy najprawdopodobniej mamy do czynienia z niesprawnym wysprzęglikiem.

Jednak zarówno jedna, jak i druga usterka skutkuje unieruchomieniem Twojego samochodu do chwili wymiany uszkodzonej części. Dlatego ważne jest, by cały proces związany z naprawą, w tym również z zakupem potrzebnych komponentów trwał optymalnie jak najkrócej, by w tym czasie straty finansowe jakie powstaną były jak najmniejsze.

Polti – wszechstronność asortyment, który zapewnia pełną satysfakcję klientów

Więc przychodzimy z pomocą. Firma Polti ze swoim wieloletnim doświadczeniem dobrze wie, jak zaopiekować się swoimi klientami i zapewnić im usługi najwyższej jakości. Z tego też powodu w swoim sklepie internetowym udostępniamy zarówno pompy i wysprzęgliki MAN oraz Mercedes, jak ich poszczególne elementy, w tym przewody, siłowniki sprzęgła, zawory, a także rurki wysprzęglików czy łożyska oporowe i inne. Nasza szeroka oferta pozwala nam jak najlepiej wpasować się w oczekiwania Klientów, którzy swoje korzyści finansowe czerpią z szeroko rozumianej spedycji, zarówno w roli kierowców zawodowych, jak i właścicieli firm, a nasz asortyment stanowią używane komponenty oryginalne, które w większości pochodzą z importowanych przez naszą firmę aut ciężarowych z krajów Unii Europejskiej. Każda z tych części zanim trafi do naszej oferty sprzedażowej musi przejść rygorystyczną kontrolę jakości, byśmy mogli zagwarantować naszym Klientom produkty spełniające odpowiednie standardy. Do tego by dostępne w naszym sklepie części służy przez dłuższy czas swoją bezawaryjną pracą. Wszystko to sprawia, że mamy możliwość zaoferowania produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, a także realizacji poszczególnych zamówień z możliwie najkrótszymi terminami stając się tym samym doskonałą alternatywą dla sklepów oferujących drogie, nowe części. Wszystko to sprawia, że możemy zapewnić Ci wysoki standard usług, które zagwarantują Ci pełną satysfakcję zarówno z przebiegu transakcji, jak i zamówionych komponentów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest