baner na stronę

Pompy wody

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Pompy wody – niezbędne ochłodzenie dla Twojego silnika

Nie trzeba być mechanikiem, żeby wiedzieć, że żaden samochód, czy to osobowy, czy ciężarowy nie będzie w stanie poruszać się po naszych drogach bez działającej pompy cieczy chłodzącej. A co to w ogóle jest ta pompa? Jednym z najważniejszych elementów montowanych w każdym samochodzie i nazywanym również pompą wodną. To ona odpowiedzialna jest za poprawny przepływ płynu chłodzącego między silnikiem, chłodnicą oraz nagrzewnicą. Najczęstszą przyczyną awarii pompy wody jest nadmiernie napięty lub zużyty pas klinowy służący do jej napędu, a także jego nieprawidłowe ustawienie, które skutecznie wyklucza Twój samochód ciężarowy z użytkowania, aż do momentu usunięcia usterki.

Profesjonalne podejście do klienta i szeroka oferta asortymentu gwarancją pełnego zadowolenia

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem bardzo dobrze wiemy, ile dla kierowcy znaczy utrata narzędzia pracy, jakim jest auto ciężarowe i każdy dzień bezproduktywnego postoju. Dlatego też wychodzimy naprzeciw naszym Klientom z ofertą, która pozwoli zminimalizować skutki przede wszystkim finansowe tego typu sytuacji. Specjalnie dla Was udostępniamy w naszym sklepie internetowym szeroka ofertę używanych komponentów zamiennych, w tym również pompy wody MAN i Mercedes czy koła pasowe, pochodzące z importowanych przez nas samochodów ciężarowych z zagranicy od sprawdzonych handlarzy. Każda z naszych części poddawana jest ścisłym, rygorystycznym kontrolom jakości w celu zapewnienia naszym Klientom asortymentu, który będzie odznaczał się tylko i wyłącznie bardzo dobrym stanem technicznym. Na naszych aukcjach znajdują się wyłącznie aktualne oferty używanych części zamiennych, w tym poszukiwane przez Ciebie pompy cieczy chłodzącej. Każda z tych propozycji zawiera realne zdjęcia konkretnego produktu, które potwierdzają jego dobry stan techniczny, a ponadto opis zawierający parametry, które pozwolą na odpowiednie dopasowanie danego typu pompy i innych komponentów do Twojego konkretnego modelu samochodu ciężarowego. Dodatkowo jesteśmy otwarci na potrzeby swoich Klientów do tego stopnia, że gdy w naszej ofercie nie znajdziesz tego czego szukasz, zapraszamy Cię do kontaktu z nami, a my postaramy się sprowadzić specjalnie dla Ciebie poszukiwaną część w możliwie jak najkrótszym terminie.

Wszystko to sprawia, że nasz sklep internetowy z używanymi częściami zamiennymi cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów, a ponadto dostarcza im pełnej satysfakcji zarówno z przedmiotu transakcji, jak i ceny oraz czasu realizacji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest