Pompy wtryskowe MAN

Pompa wtryskowa będąc podstawowym elementem układu wtryskowego w silnikach wysokoprężnych wykorzystywana jest do tłoczenia i dawkowania za sprawą długich, nawet kilkunastocentymetrowych przewodów ciśnieniowych oleju napędowego do wtryskiwaczy. Jak każda inna część silnika ta również może ulec usterce w wyniku nieprawidłowego użytkowania i eksploatacji samochodów ciężarowych. Dlatego jeśli zauważysz w swoim aucie następujące objawy: utrudniony, bądź niemożliwy rozruch silnika, nadmierne wydzielanie spalin, wyciek paliwa lub zbyt głośną pracę silnika, a może brak mocy lub nierównomierną pracę to z dużym prawdopodobieństwem Twoja pompa potrzebuje pomocy.

Taka usterka niestety potrafi dość mocno zrujnować nasz portfel, ponieważ pociąga za sobą duże nakłady finansowe związane nie tylko z naprawą, ale również ze stratami finansowymi będącymi następstwem przestoju. Teraz liczy się Twój czas i pieniądze. Dlatego nasze usługi związane ze sprzedażą używanych części do samochodów ciężarowych odznaczają się wysokimi standardami i bardzo krótkim czasem realizacji.

Wystarczy, że wejdziesz tylko w ofertę naszego sklepu internetowego, a tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz – zarówno wersje kompletne pomp wtryskowych MAN, jak i wersje uszkodzone. Tak naprawdę to Ty wybierasz czego potrzebujesz i oczekujesz od nas. Szukasz konkretnego modelu – wejdź w odpowiednią zakładkę w naszym sklepie i sprawdź czy jest ona dostępna, jeśli nie nic straconego – skontaktuj się z nami, a może się okazać, że sprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie.

Zastanawiasz się czy pompy wtryskowe MAN dostępne w naszym sklepie są warte uwagi, bo przecież to produkty używane. Nie martw się, gwarantujemy Ci, że wszystkie dostępne w naszej ofercie części stanowią produkty o doskonałym stanie technicznym, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się ich bezawaryjną pracą przez długie lata. Ponadto każda z tych pomp, jak i pozostały asortyment, poddawana jest wnikliwym kontrolom jakość. A dlaczego? Byśmy mogli mieć 100% pewność, że sprzedajemy towar, który nie sprawi niespodzianki zarówno nam, jak i naszym Klientom.

Każda z naszych aukcji jest aktualizowana na bieżąco i zawiera zdjęcia z widocznym stanem faktycznym każdej z pomp wtryskowych. Ponadto w każdym ogłoszeniu znajdziesz szczegółowy opis zawierający poszczególne parametry produktu, byś mógł precyzyjnie dopasować go do swoich wymagań. Wszystko to sprawia, że transakcje przebiegają szybko i profesjonalnie, co przekłada się na pełne zadowolenie naszych Klientów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!