Przekładnie i kolumny kierownicze MAN

Filtruj wg ceny

Kategorie

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Kategorie

Przekładnie i kolumny kierownicze – skręcaj i ciesz się jazdą

Zarówno samochody osobowe, jak i nasze ulubione samochody ciężarowe, by móc się poruszać bezpiecznie, zarówno dla kierowców, jak i innych użytkowników dróg potrzebują, sprawnego układu napędowego, hamulcowego, a także układu kierowniczego. Ten ostatni składa się między innymi z przekładni i kolumn kierowniczych. Przekładnie są mechanizmami lub zespołem mechanizmów, które umożliwiają przenoszenie ruchu z jednego, czynnego elementu napędowego na drugi, bierny napędzany, przy jednoczesnej zmianie poszczególnych parametrów ruchu, takich jak prędkości, siły, momenty itp.. Kolumna kierownicza natomiast umożliwia przenoszenie momentu obrotowego z kierownicy na przekładnie, co skutkuje proporcjonalnym ruchem skrętnym kół, uniemożliwiając tym samym ich rozjeżdżanie w czasie zmiany kierunku jazdy. A ponadto stanowi swego rodzaju pasywny system bezpieczeństwa, którego konstrukcja odpowiada za pochłanianie energii kinetycznej w momencie ewentualnej kolizji.

Tak naprawdę prawidłowe funkcjonowanie tych elementów jest niezwykle ważne dla bezpiecznego użytkowania Twojego samochodu ciężarowego. Dlatego jeśli zauważysz wyciek płynu, wilgotną lub co gorsza mokrą maglownicę, stukanie, luzy wyczuwalne na kierownicy lub jej blokadę czy problem ze wspomaganie, a nawet luzy między zębami maglownicy niestety istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że przekładnia lub kolumna kierownicza nie działają poprawnie, ponieważ uległy uszkodzeniu.

Uwaga usterka! – Polti – szukaj nas, bo my zapewnimy pełna satysfakcję

Wtedy zaczynasz zachodzić w głowę, jak najszybciej rozwiązać ten problem. Ale z nami nie musisz się o to martwić, ponieważ firma Polti pomoże Ci jak najlepiej pozbyć się usterek, a dodatkowo nie zrujnuje Twojego portfela, ponieważ w naszej ofercie odnajdziesz wszystko to, co potrzeba, by pozbyć się niechcianego problemu. W naszym sklepie dostępne są w bardzo dobrym stanie technicznym nie tylko różnego typu przekładnie i kolumny kierownicze MAN, ale również podstawy pod kolumny. Wszystkie te części dzięki temu, że pozyskujemy je ze sprowadzanych z zagranicy aut ciężarowych od sprawdzonych i pewnych handlarzy, daje zarówno nam, jak i naszym Klientom gwarancję pełnej satysfakcji, wysokiej jakości przy jednocześnie wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Każda z naszych aktualnych ofert zawiera nie tylko realne zdjęcia poszczególnych komponentów, ale również szczegółowy opis, byś mógł bez problemu odnaleźć część, której szukasz. Wszystko to sprawia, że nasza oferta cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród Klientów, ponieważ my jako profesjonalna firma na pierwszym miejscu stawiamy pełną Jego satysfakcję.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!