Przekładnie i kolumny kierownicze Mercedes

Przekładnie i kolumny kierownicze – niezbędny element układu kierowniczego

Każdy samochód czy to ciężarowy czy to osoby wyposażony został w układ hamulcowy, napędowy i kierowniczy, by móc poruszać się bezpiecznie po drogach. Układ kierowniczy za sprawą przekładni jest w stanie efektywnie przenosić ruch z jednego czynnego elementu napędowego na drugi, bierny napędzany. Następuję to przy jednoczesnej zmianie różnych parametrów, w tym prędkości, siły itd. Natomiast przy udziale kolumny kierowniczej możliwe jest przenoszenie momentu obrotowego z kierownicy na przekładnie. Kolumna jest swego rodzaju pasywnym systemem bezpieczeństwa, którego konstrukcja odpowiada za pochłanianie energii kinetycznej w momencie ewentualnych kolizji. Gdy nagle okazuje się, że któryś z tych elementów niedomaga zaczynasz mieć problem z prawidłowym prowadzeniem swojego samochodu ciężarowego. Możesz wówczas zauważyć wyciek płynu, wilgotną lub co gorsza mokrą maglownicę, a do tego stukanie, wyczuwalne luzy na kierownicy lub problem ze wspomaganiem. Taka sytuacja wymusza na Tobie nieplanowany postój, ponieważ bardzo dobrze zdajesz sobie sprawę z następstw poruszania się po drogach z niesprawną kolumną kierowniczą lub przekładnią.

Niechciany postój? – zajrzyj do nas, a skrócimy go do minimum

W tym miejscu chcielibyśmy Cię poinformować, że nie musisz już szukać rozwiązania swojego problemu, ponieważ nasz profesjonalny zespół handlowców z pełnym zaangażowaniem i indywidualnym podejściem pomoże Ci w wyborze konkretnych części, których akurat w tym momencie potrzebujesz. Jako firma mamy bardzo duże doświadczenie również w spedycji, wiemy dobrze jak ważny właśnie w tej dziedzinie jest czas. Dlatego cała nasza oferta wraz z kategorią – przekładnie i kolumny kierownicze Mercedes jest dostępna w atrakcyjnych cenach z terminami realizacji możliwie jak najkrótszymi. Zdajemy sobie sprawę, że każde opóźnienie w naprawie czy dostawie Twojej paczki będzie generować dodatkowe straty finansowe. Dlatego też dokładamy najwyższych starań, by takie sytuacje nie miały miejsca.

Polecane przez nas przekładnie i kolumny kierownicze oraz pozostały asortyment, który odnajdziesz w naszym sklepie internetowym to propozycje używanych części zamiennych. Komponenty te choć z drugiej ręki pozyskane z demontażu aut sprowadzanych z zagranicy, odznaczają się solidnością i trwałością. Rygorystyczne kontrole jakości jakim poddawane są wszystkie nasze produkty pozwalają nam zapewnić odpowiednie standardy, co przekłada się na gwarancję wieloletniego użytkowania oraz bezpieczeństwa zarówno dla kierowcy, jak i dla pasażera.

Dlatego nie czekaj z decyzją. Wejdź i sprawdź nas, a gwarantujemy, że w dostępnych aukcjach odnajdziesz asortyment, który sprosta Twoim nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!