baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Optymalny proces pozyskiwania wysokiej jakości produktów

Polti.pl to MY! Profesjonalizm i indywidualne podejście w jednej osobie. Jesteśmy sklepem internetowym z siedzibą w Rzędowicach, który wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów prowadzi sprzedaż zarówno internetową, jak i stacjonarną, dzięki temu nieważne gdzie mieszkasz masz dostęp do naszej oferty niemal 24 godziny na dobę. Wybierz optymalną dla siebie opcję zakupów i ciesz się wysoką jakością części, które posłużą Ci przez następne kilka kolejnych lat swoją bezawaryjną pracą. W ofercie naszego sklepu odnajdziesz niemal wszystko, w tym kategorię produktów przewody oleju MAN i Mercedes, a w niej węże wlewu oleju, przewody odpływu oleju czy miarki do jego pomiaru. Często zdarza się, że importujemy samochody ciężarowe z krajów należących do Unii Europejskiej, następnie demontujemy je i pozyskujemy pełnowartościowy, choć używany asortyment do naszego sklepu. Wszystkie te propozycje zanim trafią do sprzedaży poddawane są rygorystycznym testom, abyśmy mogli mieć całkowitą pewność co do ich jakości.

Każda usterka, w tym również ta dotycząca przewodów oleju może nieść za sobą widmo wysokich kosztów zawiązanych nie tylko z przestojem, ale również ewentualną naprawą. Bo jak dobrze każdy z kierowców zawodowych oraz właścicieli firm spedycyjnych wie samochód, który nie jeździ nie zarabia. Dlatego oprócz konkurencyjnej cenowo oferty, proponujemy Ci usługi, które wyróżniają się wysokimi standardami. Z tego również powodu staramy się realizować każde z zamówień bez zbędnej zwłoki, wysyłając je nie tylko w tygodniu, ale również w soboty.

Ponadto na bieżąco aktualizujemy wszystkie nasze akcje, by każda z części znajdująca się w ofercie na stronie naszego sklepu była dostępna od ręki. Ale to nie wszystko. Ponieważ jesteśmy profesjonalistami to przykładamy dużą wagę do tego jak wyglądają nasze usługi. Dlatego też każda aukcja posiada realne zdjęcia naszych produktów, dzięki którym bez trudu możesz potwierdzić ich stan faktyczny, a także opis zawierający informacje umożliwiające odpowiednie dopasowanie danego wariantu do modelu Twojego samochodu ciężarowego.

Wysoka jakość produktów i usług – skorzystaj z naszej oferty na wentylatory do samochodów ciężarowych MAN i Mercedes

To właśnie nasze profesjonalne podeście do Klientów oraz wysokie standardy obsługi skutecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Dbając o jak najwyższą satysfakcję z dokonanych w naszym sklepie zakupów dokładamy wszelkich starań byś otrzymał produkt, który w pełni wpasuje się w Twoje oczekiwania. Mając na uwadze, że to właśnie Twoja pozytywna opinia jest naszą najlepszą i najwiarygodniejszą wizytówką podchodzimy do realizacji każdego zlecenia bardzo poważnie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest