baner na stronę

Przewody powietrza turbosprężarki

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Turbosprężarka pomoże Ci zoptymalizować Twoje spalanie

Część modeli samochodów z silnikami spalinowymi posiada również na wyposażeniu turbosprężarki, zwane również turbinami. To właśnie one pozwalają zoptymalizować spalanie jednostki napędowej, przekładając się na bardziej ekonomiczną i ekologiczną jazdę. To właśnie ten układ poprzez zwiększenie dawki powietrza i ilości paliwa dostarczanego do cylindrów wpływa na zwiększenie mocy samochodu. Gdy jednak nagle okaże się, że przewody powietrza turbosprężarki uległy uszkodzeniu w wyniku eksploatacji lub starzenia się materiału mamy problem. W takiej sytuacji powinniśmy jak najszybciej pozbyć tej komplikacji, szczególnie jeśli jesteśmy kierowcami zawodowymi.

Polti – ze swoją profesjonalnością i otwartością będzie remedium na Twoje usterki

Wtedy to z pomocą przychodzimy MY – forma Polti. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w spedycji, zamiłowania do samochodów ciężarowych oraz otwartości na potrzeby Klientów mogliśmy wypracować najlepsze rozwiązania na tego typu nieprzewidziane sytuacje, rozszerzając naszą działalność o sprzedaż używanym, oryginalnych części zamiennych do samochodów ciężarowych. W naszej szerokiej ofercie mamy niemal wszystko co mogłoby być potrzebne lub co mogłoby się popsuć w tego typu autach. Dlatego bez trudu odnajdziesz u nas, wśród naszego asortymentu, kategorię przewody powietrza turbosprężarki MAN i Mercedes, a w niej między innymi kolanka turbiny, rury intercolera i wiele innych. Z nami nie musisz martwić się przestojem swojego auta ciężarowego, ponieważ nasz profesjonalizm i optymalne terminy realizacji pozwalają na bardzo szybkie rozwiązywanie tego typu problemów. A jednocześnie masz pewność, że nasza oferta nie zrujnuje Twojego portfela.

Nasz asortyment to wysokiej jakości zamienniki pozyskiwane w większość ze sprowadzanych przez nas samochodów ciężarowych z zagranicy dzięki współpracy tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi handlarzami. Dzięki temu wiemy dobrze co kupujemy i w jakim stanie technicznym. Ponadto każda z naszych części zanim trafi do oferty naszego sklepu poddawana jest wnikliwej kontroli jakości, byśmy mieli stuprocentową pewności do jej trwałości, solidności i standardów. A dodatkowo jak już wspomnieliśmy gwarantujemy Ci możliwie jak najkrótsze czasy realizacji zamówień, ponieważ wiemy dobrze, że oprócz aspektu cenowego w spedycji i transporcie najbardziej liczy się czas. Z nami możesz mieć pewność, że każda Twoja przesyłka będzie odpowiednio zabezpieczona, by nie została uszkodzona w trakcie transportu.

W końcu jesteśmy profesjonalistami, którzy największą wagę przykładają do pełnego zadowolenia naszych Klientów. Dlatego jeśli poszukujesz jakiejś części do Twojego samochodu ciężarowego a także pomocy technicznej w tym temacie zgłoś się do nas, a my z przyjemnością pomożemy Ci rozwiać Twoje wątpliwości i dokonać zakupu, który w pełni Cię usatysfakcjonuje.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest