baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 27 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Przewody powietrza MAN, Mercedes – element, który pozwoli „oddychać” Twojemu silnikowi odpowiednio napowietrzonym paliwem

Każdy z kierowców zawodowych oraz właścicieli firm spedycyjnych wie, jak ważne jest utrzymanie dobrego stanu technicznego każdego z samochodów ciężarowych. Jednak, żeby nasze auto mogło mknąć po drogach, ważne jest by doprowadzić powietrze, które powinno być odpowiednio czyste i w odpowiedniej ilości, do spalania paliwa w cylindrach. I tutaj pojawiają się właśnie przewody powietrza, które umożliwiają jego doprowadzanie najpierw do filtra, w którym zostaje ono oczyszczone z wilgoci i zanieczyszczeń stałych, a później do przepływomierza, a następnie do przepustnicy i kolektora wydechowego. To od szczelności tych elementów zależy na ile poprawnie będzie pracować Twoja ciężarówka.

Problem z przewodami powietrza? – zajrzysz do nas, a rozwiążemy Twój problem w momencie

Dlatego, gdy okazuje się, ze Twoje przewody nie spełniają swojego zadania tak jak powinny nie zwlekaj z ich wymianą, ponieważ ich nieszczelność wpływa niekorzystnie na jakość spalania paliwa w jednostce napędowej. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem używanych części zamiennych. W ofercie odnajdzie między innymi przewody powietrza MAN i Mercedes, rury wlotowe, przewody do kompresorów i wiele innych. Więc nie zwlekaj tylko korzystaj z konkurencyjnych cen, a także możliwości wyboru odpowiedniego elementu. Gdybyś jednak wahał się ze względu na fakt, że są to części używane – uspokoimy Cię! Bowiem większość dostępnych na naszych aukcjach komponentów pozyskujemy ze sprowadzanych samodzielnie samochodów ciężarowych, a przed udostępnieniem ich w naszym sklepie poddajemy je kompleksowym i szczegółowym kontrolom jakości, by mieć stuprocentową gwarancję ich odpowiedniego stanu technicznego. Ponadto wiemy dobrze, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, że w tej dziedzinie działalności jaką jest transport i spedycja liczy się przede wszystkim czas, dlatego tak dbamy o jak najkrótsze terminy realizacji Waszych zamówień. Dlatego też nie zastanawiaj się! Zapoznaj się z naszą ofertą, a gdyby okazało się jednak, że wśród dostępnych części nie znalazła się ta właściwa wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my będziemy działać w tym temacie. Postaramy się w jak najkrótszym terminie odnaleźć brakujący komponent i sprowadzić go specjalnie dla Ciebie. Dzięki temu z łatwością możemy zapewnić naszym Klientom pełną satysfakcję zarówno z zamówionego przez nich asortymentu, jak i cen i terminów realizacji, ponieważ wiemy dobrze, że zadowolony Klient wróci do nas z przyjemnością po raz kolejny.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest