baner na stronę

Recyrkulacja spalin EGR

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Zawór EGR – hop hop jestem tam i nie pozwolę przekroczyć właściwej ilości spalin

Zawór EGR stanowi część układu recyrkulacji spalin i odpowiada za dostarczanie właściwej jej ilości do komory spalania podczas jazdy otwierając i zamykając ich przepływ przez przewód łączący układ wydechowy z dolotowym. Ponadto ma również obniżać zawartość tlenu w powietrzu, które jest doprowadzane do cylindrów, powodując jednocześnie obniżenie temperatury i spowolnienie procesu spalania, co wpływa pozytywnie na obniżenie emisji tlenków azotu.

Check engin – komunikat na Twojej desce rozdzielczej, który przyprawia o zawrót głowy

Póki zawór ten działa prawidłowo komputer sterujący nie ma również problemu z właściwym funkcjonowaniem. Natomiast gdy ulega on zapchaniu lub zawieszeniu może spotkać Cię niemiła niespodzianka. Wtedy to na desce rozdzielczej Twojego samochodu ciężarowego pojawia się kontrolka check engine, a samo auto nie jedzie, ponieważ następuje nagły, ewidentny spadek mocy lub nagłe, ale krótkotrwałe spadki mocy. Ponadto z rury wydobywa się ciemny dym, a ciężarówka gaśnie na wolnych obrotach.

Sprawdź nas, a nie pożałujesz!

To wtedy okazuje się, że poruszanie się tym samochodem nie wchodzi w grę, ponieważ ewidentnie potrzebuje on naprawy. Wówczas my wkraczamy do akcji, bowiem dzięki naszemu profesjonalizmowi i szybkim terminom realizacji poszczególnych zamówień, a także dzięki szerokiej ofercie używanych części zamiennych jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym, w których odnajdziesz również kategorię recyrkulacja spalin EGR MAN, Mercedes możemy w sposób sprawny i fachowy pomóc Ci pozbyć się Twojej usterki. Wśród naszego asortymentu odnajdziesz bowiem nie tylko kolektory zaworów EGR, ale również siłowniki czy przepustnice, dzięki czemu bez trudu możesz wymienić uszkodzony element, by już za chwilę cieszyć się niezakłóconą jazdą swoim samochodem ciężarowym. Proponowane w naszym sklepie części stanowią doskonałą alternatywę dla nowych komponentów, które możesz odnaleźć na rynku, choćby z dwóch powodów. Przede wszystkim dostępne są one w dużo atrakcyjniejszej cenie, a fakt, że są produktami z demontażu aut sprowadzanych przez nas z zagranicy nie umniejsza w żadnym stopniu ich bardzo dobremu stanu technicznemu, ponieważ każdy z tych elementów poddawany jest zawsze rygorystycznym, szczegółowym kontrolom jakości. Wszystko to sprawia, że z pełną odpowiedzialnością oferujemy części zamienne, w tym zawory EGR i ich elementy składowe, odznaczające się odpowiednio wysokimi standardami, które będą mogły być użytkowane przez Ciebie w sposób bezawaryjny przez długi czas, co automatycznie przekłada się na Twoją wysoką satysfakcję z zakupów, a także zrzesza nam coraz większą grupę nowych, zadowolonych klientów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest