baner na stronę

Silniki i osprzęt

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Profesjonalizm w połączeniu z optymalnie krótkimi czasami realizacji – to coś co nas wyróżnia

Jesteś kierowcą zawodowym? A może jesteś właścicielem firmy transportowej lub spedycyjnej? Tak naprawdę nie ma różnicy do której grupy należysz, ponieważ zarówno pracownicy, jak i właściciele firm bardzo dobrze zdają sobie sprawę z konsekwencji finansowych przestoju ich samochodów ciężarowych w wynika awarii jednostki napędowej lub jej osprzętu. Niestety wydatki związane z taką awarią nie są małe, a dodatkowo każdy dzień, w którym auto ciężarowe nie pracuje na siebie generuje dodatkowe straty. Dlatego zaczynasz poszukiwać najbardziej optymalnych rozwiązań takiej sytuacji.

I wtedy pojawiamy się my – firma Polti – pełen profesjonalizm i otwartość. To właśnie za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia wiemy dobrze co się liczy w takich sytuacjach najbardziej, więc postanowiliśmy jakiś czas temu rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż używanych części zamiennych do samochodów ciężarowych. W naszej szerokiej ofercie znajduje się niemal wszystko, włącznie z silnikami i osprzętem MAN i Mercedes. A to wszystko po to, by nasi Klienci mogli w sposób kompleksowy pozbywać się tak bardzo niechcianych usterek swoich ciężarówek.

Ponadto musisz wiedzieć, że nasz asortyment pomimo, że stanowi propozycję używanych komponentów z całą pewnością nie ustępuje miejsca propozycjom nowym. Tak naprawdę ze względu na jakość i trwałość, a także ze względu na atrakcyjność cenową nasze komponenty stają się doskonałą alternatywą właśnie dla nowych części zamiennych. Każda z nich zanim trafi do oferty naszego sklepu przechodzi rutynową kontrolę jakości, byśmy mogli z pełnym przekonaniem zagwarantować Ci produkty, które Cię nie zawiodą, a nawet dodatkowo miło Cię zaskoczą swoją solidnością i materiałami z jakich zostały wykonane. To właśnie to sprawia, że nasz asortyment cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów naszego sklepu.

Nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię komponentu? Nic straconego! Mamy na to świetne rozwiązanie…

Dlatego czasami może zdarzyć się tak, że poszukując jakiegoś konkretnego elementy, w tym osprzętu lub jednostki napędowej nie znajdziesz ich w naszej ofercie. Jednak dla nas to żaden problem, bowiem znaleźliśmy na to optymalne rozwiązanie. W takiej sytuacji wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my po uprzednim ustaleniu jakiej części konkretnie potrzebujesz postaramy się sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie w możliwie jak najkrótszym czasie.

To właśnie to nas wyróżnia – nasza otwartość, profesjonalizm, szybkość działania i atrakcyjność cenowa. To dzięki temu stajemy się konkurencyjną propozycją dla naszych Klientów, która zapewnia im pełną satysfakcję z uzyskanych usług.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest