baner na stronę

Silniki i osprzęt

Wyświetlanie 64–84 z 547 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Profesjonalizm w połączeniu z optymalnie krótkimi czasami realizacji – to coś co nas wyróżnia

Jesteś kierowcą zawodowym? A może jesteś właścicielem firmy transportowej lub spedycyjnej? Tak naprawdę nie ma różnicy do której grupy należysz, ponieważ zarówno pracownicy, jak i właściciele firm bardzo dobrze zdają sobie sprawę z konsekwencji finansowych przestoju ich samochodów ciężarowych w wynika awarii jednostki napędowej lub jej osprzętu. Niestety wydatki związane z taką awarią nie są małe, a dodatkowo każdy dzień, w którym auto ciężarowe nie pracuje na siebie generuje dodatkowe straty. Dlatego zaczynasz poszukiwać najbardziej optymalnych rozwiązań takiej sytuacji.

I wtedy pojawiamy się my – firma Polti – pełen profesjonalizm i otwartość. To właśnie za sprawą naszego wieloletniego doświadczenia wiemy dobrze co się liczy w takich sytuacjach najbardziej, więc postanowiliśmy jakiś czas temu rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż używanych części zamiennych do samochodów ciężarowych. W naszej szerokiej ofercie znajduje się niemal wszystko, włącznie z silnikami i osprzętem MAN i Mercedes. A to wszystko po to, by nasi Klienci mogli w sposób kompleksowy pozbywać się tak bardzo niechcianych usterek swoich ciężarówek.

Ponadto musisz wiedzieć, że nasz asortyment pomimo, że stanowi propozycję używanych komponentów z całą pewnością nie ustępuje miejsca propozycjom nowym. Tak naprawdę ze względu na jakość i trwałość, a także ze względu na atrakcyjność cenową nasze komponenty stają się doskonałą alternatywą właśnie dla nowych części zamiennych. Każda z nich zanim trafi do oferty naszego sklepu przechodzi rutynową kontrolę jakości, byśmy mogli z pełnym przekonaniem zagwarantować Ci produkty, które Cię nie zawiodą, a nawet dodatkowo miło Cię zaskoczą swoją solidnością i materiałami z jakich zostały wykonane. To właśnie to sprawia, że nasz asortyment cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Klientów naszego sklepu.

Nie znalazłeś w naszej ofercie interesującego Cię komponentu? Nic straconego! Mamy na to świetne rozwiązanie…

Dlatego czasami może zdarzyć się tak, że poszukując jakiegoś konkretnego elementy, w tym osprzętu lub jednostki napędowej nie znajdziesz ich w naszej ofercie. Jednak dla nas to żaden problem, bowiem znaleźliśmy na to optymalne rozwiązanie. W takiej sytuacji wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my po uprzednim ustaleniu jakiej części konkretnie potrzebujesz postaramy się sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie w możliwie jak najkrótszym czasie.

To właśnie to nas wyróżnia – nasza otwartość, profesjonalizm, szybkość działania i atrakcyjność cenowa. To dzięki temu stajemy się konkurencyjną propozycją dla naszych Klientów, która zapewnia im pełną satysfakcję z uzyskanych usług.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest