Silniki MAN

Prowadząc firmę lub będąc pracownikiem firmy transportowej zdajesz sobie z pewnością sprawę ze skutków awarii silników w Twoim aucie ciężarowym. Taka sytuacja niestety skutkuje stratami finansowymi, zarówno związanymi z koniecznością naprawy, jak z przestojem danego samochodu. Czasami warto w takiej sytuacji zastanowić się i rozważyć kilka możliwości zabezpieczenia się przed niechcianymi usterkami. W pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o kulturę jazdy, mowa tutaj też o jeździe na odpowiednich obrotach, a także o odpowiedniej eksploatacji nierozgrzanego silnika. Ponadto warto pamiętać, że regularna wymiana oleju oraz jakość lanego paliwa, a także systematyczne przeglądy mogą pozytywnie wpłynąć na długość żywotności tego elementu napędowego.

Jednak czasami zdarza się tak, że nawet przestrzeganie powyższych zasad nie jest w stanie uchronić nas przed niechcianym. I w tej sytuacji pojawiamy się my – firma Polti. Jako marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku staramy się jak najlepiej dbać o auta ciężarowe naszych Klientów dostarczając im wysokiej jakości używane oryginalne komponenty zamienne, między innymi do pojazdów ciężarowych marki MAN, które w większości pozyskujemy ze sprowadzanych z zagranicy pojazdów w wersji kompletnej lub powypadkowych.

Proponowany przez nas asortyment stanowi produkty, które odznaczają się najwyższymi standardami i bardzo dobrym stanem technicznym, ponieważ każdorazowo poddajemy go wnikliwym i szczegółowym kontrolom. Pomyślisz dlaczego? Ponieważ zależy nam na tym, by nasi Klienci byli w pełni usatysfakcjonowani naszymi częściami. Wiemy również dobrze o tym, że w sytuacji gdy pojawia się awaria silnika jesteś skazany na duże wydatki. Jednak masz wybór – możesz zdecydować w tym przypadku na zakup zupełnie nowej jednostki lub poszukać efektywnych oszczędności i zdecydować na części używane.

U nas w jednym miejscu znajdziesz duży wybór różnego rodzaju kompletnych silników MAN, posiadających różną pojemność, z których możesz wybrać ten odpowiedni dla Ciebie. Każda z naszych ofert zawiera zarówno zdjęcia, jak i szczegółowy opis poszczególnych produktów co sprawia, że wszystko masz podane jak na dłoni. To tylko od Ciebie zależy czy będziesz chciał przepłacać, czy może zdecydujesz się na silniki MAN w wersji używanej, które Ci proponujemy i które z całą pewnością nie zawiodą Cię przez długi czas swoją bezawaryjną pracą. Dlatego jeszcze raz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, byś mógł znaleźć asortyment dopasowany do Twoich potrzeb.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!