baner na stronę

Skrzynki bezpieczników

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Moduł bezpieczników – skrzynka, która ma moc

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie zarówno z zakresu spedycji, jak i sprzedaży części zamiennych do aut ciężarowych. Dlatego tak dobrze wiemy, że priorytetem przy ewentualnych usterkach tego typu pojazdów jest czas oraz konkurencyjne cenowo produkty. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów udostępniamy im w naszym sklepie internetowym szeroką ofertę tego typu asortymentu. I gdy nagle w Twoim aucie okaże się, że któryś z bezpieczników spalił się lub co gorsza skrzynka bezpieczników jest wadliwa lub uległa uszkodzeniu serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Bo choć bezpiecznik jest niewielkim elementem w Twoim samochodzie ciężarowym to ma kluczowe znaczenie w funkcjonowaniu całego pojazdu. To on odpowiada za odpowiednią ochronę poszczególnych odbiorników elektrycznych oraz całej instalacji wynikającej z niekontrolowanego wzrostu napięcia. Wtedy to przeciążenie skupia się na tym małym elemencie powodując jego przepalenie, a w konsekwencji wyłączenie z działania obwodu. To dzięki bezpiecznikom ulokowanym w module bezpieczników mamy możliwość bezproblemowego korzystania z wszystkich elementów samochodowej instalacji elektrycznej. Mowa tutaj zarówno o radiu, klaksonie czy ogrzewaniu, ale również o ważniejszych modułach, w tym: o alternatorze, komputerze pokładowym czy cewkach zapłonowych.

Jeśli szukasz sprawdzonych części zamiennych – dobrze trafiłeś!

Więc jeśli potrzebujesz tego elementu na wymianę, nie wahaj się i sprawdź co proponujemy! To właśnie u nas bez trudu odnajdziesz wszystkie potrzebne komponenty. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz kategorię skrzynki bezpieczników Mercedes lub MAN, a już po chwili uzyskasz interesujące Cię wyniki.
I musisz wiedzieć, że choć nasze części są używanymi zamiennikami, pochodzącymi z demontażu importowanych przez nas aut ciężarowych z zagranicy, to odznaczają się odpowiednią trwałości i solidnością.

Zapytasz pewnie skąd w nas taka pewność co do jakości naszych produktów? To bardzo proste! Jak już wspomnieliśmy jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsza jest pełna satysfakcja naszych Klientów, dlatego też każdy z komponentów zanim trafi do naszej oferty przechodzi rutynową selekcją. A na czym ona polega? A na tym, że każda z naszych części poddawana jest szczegółowym i kompleksowym kontrolom odpowiedniego stanu technicznego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom produkty, których jesteśmy w pełni pewni i które będą mogły być przez nich użytkowane bez jakichkolwiek problemów przez długie lata.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest