baner na stronę

Sterowniki i czujniki ABS/ASR/ESR

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 71 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Sterowniki i czujniki ABS, ASR, ESR – komfort i wygoda, której nie powinno zabraknąć w Twojej ciężarówce

Samochody, w tym również ciężarowe od pewnego czasu zostały wyposażone w nowoczesne sterowniki i czujniki, które mają za zadanie podnoszenie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Mowa tutaj nie tylko o systemie ABS, będącym układem przeciwblokującym, który zapobiega blokowaniu się kół podczas silnego hamowania, a w efekcie ślizgania, ale również o systemie ASR, który jest w stanie zapobiegać utracie przyczepności kół napędzanych – jest to tzw. kontrola trakcji. Mówiąc najprościej ten elektroniczny system zapobiega buksowaniu kół przy ruszaniu. Na wyposażeniu w nowszych typach samochodów ciężarowych można spotkać również sterowniki ESR – Electrical Sunroof odpowiadające za elektryczne otwieranie dachu. Każdy z tych sterowników stanowi z całą pewnością duże udogodnienie, a także większe bezpieczeństwo jazdy dla kierowców zawodowych dlatego, gdy ulegnie ono awarii warto jak najszybciej zając się tym tematem.

Szeroki wybór czujników i sterowników – Polti

W naszym sklepie internetowym, odnajdziesz szeroki wachlarz używanych, oryginalnych komponentów, w tym potrzebnych sterowników i czujników ABS, ASR, ESR MAN i Mercedes, pochodzących w większości z aut ciężarowych, które sprowadzamy samodzielnie z krajów Unii Europejskiej. Samochody te importujemy zarówno całe, jak i w wersjach powypadkowych, przy założeniu, że korzystamy tylko i wyłącznie z kontaktów ze sprawdzonymi handlarzami. Dlatego też między innymi nasz asortyment odznacza się bardzo dobrym stanem technicznym, który dodatkowo za każdym razem potwierdzamy regularnymi, szczegółowymi, a przede wszystkim kompleksowymi kontrolami jakości. Dzięki temu mamy całkowitą pewności co do jakości sprzedawanych przez nas części zamiennych. W naszej ofercie odnajdziesz nie tylko sterowniki ABS/ASR, ale również całe moduły czy komputery w formie kaset, a nawet zawory do modułów ABS. Pozwala nam to na zapewnienie naszym Klientom niezbędnych do komfortowego i bezpiecznego użytkowania ich samochodów ciężarowych sterowników i czujników w bardzo atrakcyjnych cenach, które posłużą im swoją bezawaryjną pracą przez długi czas. Dodatkowo każda z naszych ofert znajdujących się na stronie sklepu jest aktualizowana na bieżąco by zapewnić Ci dostęp tylko i wyłącznie, do aktualnego asortymentu.

Wszystko to sprawia, że stajemy się wraz z naszą propozycją czujników i sterowników MAN i Mercedes doskonałą alternatywą dla pozostałych sklepów z nowymi częściami zamiennymi, nie tylko ze względów finansowych, ale również w związku z naszym profesjonalnym i fachowym podejściem do każdego Klienta, ponieważ staramy się by każdy z nich był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z naszym sklepem.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest