baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 91 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Sterowniki silnika MAN i Mercedes– udogodnienie poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy Twoją ciężarówką

Jak każdy żywy organizm, tak również i Twój samochód ciężarowy posiada swoje serce. W tym przypadku jest to sterownik silnika, czyli elektroniczny moduł sterujący jego pracą, który bazuje między innymi na danych zapisanych w pamięci komputera. To od tego niepozornego urządzenia zależy prawidłowe zasilanie jednostki napędowej, czyli również funkcjonowanie całej maszyny, ponieważ stanowi ono miejsce gdzie są zbierane, porównywane i koordynowane dane pochodzące z różnych czujników pojazdu.

Mimo, że akurat ten element ulega rzadko awarii, to są możliwe jego usterki i wtedy możemy zaobserwować różne objawy jego uszkodzenia. Mowa tutaj między innymi o sytuacji, gdy auto nie chce odpalić lub gdy silnik odpala z trudnością, a na wciśnięcie pedału gazu reaguje bardzo słabo lub wcale. Gdy nasz sterownik odmawia posłuszeństwa może zdarzyć się również tak, że silnik gaśnie w trakcie pracy lub po rozgrzaniu. Najczęściej przyczyną tego typu awarii jest zewnętrzna usterka – a na desce rozdzielczej pojawia się komunikat check engine.

Check engine – błąd, który nie musi być wyrokiem – sprawdź nas – Polti!

Wtedy zostajesz zmuszony do podjęcia decyzji – naprawiamy, a może po prostu wymieniamy? Jeśli zdecydujesz się na jego wymianę zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z nasza ofertą sterowników silnika MAN i Mercedes, które dostępne są w atrakcyjnej cenie. U nas znajdziesz między innymi sterowniki klimatyzacji, sterowniki świec, moduły FFR, sterowniki ECAS, a nawet ograniczniki prędkości i wiele innych. Wszystkie te produkty odznaczają się dobrym stanem technicznym, ponieważ poddawane są rutynowym, kompleksowym kontrolom jakości, byśmy mogli mieć pewność, że sprzedajemy komponenty, które nie zawiodą naszych Klientów. Jednak musisz mieć świadomość, że są to elementy, które w dużej części pozyskujemy ze sprowadzonych aut ciężarowych z zagranicy, dbając o to by ich jakość i standardy odpowiadały naszym wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów. Każda z naszych aukcji jest sprawdzana i aktualizowana, byś mógł mieć pewność co do dostępności konkretnego sterownika silnika MAN i Mercedes. W każdej odnajdziesz realne zdjęcia i opis zawierający poszczególne informacje, pozwalające na szczegółowe zapoznanie się z konkretną ofertą. Dlatego wszystko to sprawia, że nasi Klienci bardzo chętnie korzystają z naszych usług i jeszcze chętniej wracają, gdy pojawia się taka potrzeba, ponieważ dobrze wiedzą, że dla nas liczy się ich pełne zadowolenie z realizacji poszczególnych transakcji.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest