baner na stronę

Tachograf

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 29 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Tachograf MAN i Mercedes – urządzenie, którego nie powinno zabraknąć w żadnym aucie ciężarowym

W każdym nowszym aucie ciężarowym ze względów bezpieczeństwa powinno znajdować się urządzenie rejestrujące funkcjonowanie pojazdu, w tym również wskazanie prędkościomierza – tachograf. Dzięki niemu istnieje możliwość kontroli prawidłowych godzin pracy każdego z kierowców, jak również prawidłowości przestrzegania przepisów drogowych, ponieważ ewidencjonuje on w funkcji czasu zarówno przebytą przez pojazd drogę, prędkość chwilową, a także aktywność poszczególnych kierowców, w tym oczekiwania, odpoczynku czy okresy pracy. Czasami tachografy mają również możliwość rejestrowania innych parametrów – między innymi mowa tutaj o obrotach silnika.

Ze względu na zwiększoną w pewnym okresie liczbę wypadków oraz nadużyć związanych z godzinami pracy urządzenia ta zostały uznane na niezbędne wyposażenie nie tylko aut ciężarowych, ale również autobusów. Dlatego też tak ważne jest by utrzymać go w dobrym stanie lub wiedzieć, gdzie możesz nabyć szybko tą część zamienną, by móc pracować i nie generować kosztów finansowych związanych z przestojem.

Tachografy MAN, Mercedes i inne – duży wybór, by zapewnić satysfakcję naszym Klientom

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu staramy się najlepiej świadczyć swoje usługi, by nasi Klienci byli z nich w pełni usatysfakcjonowani. Dlatego też w naszej ofercie możesz odnaleźć również tego typu wyposażenie Twojego auta ciężarowego. W naszym sklepie internetowym dostępne są nie tylko tachografy, które sprawdzą się zarówno w samochodach dostawczych marki MAN, jak i Mercedes Benz, ale także części: w tym impulsatory, liczniki do prędkościomierza, a nawet instalacje do tachografów. Wszystkie te produkty, tak jak i cała nasza oferta odznaczają się wysokim stanem technicznym, ponieważ poddawane są rutynowym, szczegółowym kontrolom jakości, byśmy mogli zagwarantować Ci asortyment, którego będziesz w 100% pewien i który pozwoli Ci cieszyć się jego bezawaryjną pracą przez wiele lat. Ponadto nasze propozycje to oryginalne części używane, które pozyskujemy w dużej mierze z aut ciężarowych sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej w całości lub powypadkowe, w porozumieniu z naszymi sprawdzonymi handlarzami, dzięki czemu zapewniamy nie tylko sobie, ale również przede wszystkim naszym Klientom najwyższa jakość świadczonych usług. Dodatkowo każda z naszych ofert znajdujących się w sklepie internatowym posiada realne zdjęcia, które umożliwiają zapoznanie się ze stanem faktycznym danego produktu, a dodatkowo każda z tych części posiada szczegółowy opis, by móc z łatwością dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest