baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Tarcze hamulcowe MAN, Mercedes – bezpieczna podróż, komfort jazdy

Jak każdy z nas zdaje sobie sprawę, że aby podróżować bezpiecznie nasz układ hamulcowy w tym tarcze hamulcowe oraz klocki hamulcowe musza być sprawne w przeciwnym wypadku staną się zagrożeniem zarówno dla osób poruszających się po drogach, jak i dla kierowców. Tarcza hamulcowa to element, który zamontowany jest na piaście koła i o którego powierzchnię trą klocki hamulcowe powodując zmniejszenie prędkości lub zatrzymanie pojazdu w zależności z jaką siłą naciskamy pedał hamulca.
Gdy okazuje się że nasze tarcze są zużyte na skutek zbyt częstego hamowania lub zablokowania się szczęk klocków hamulcowych nie powinniśmy zastanawiać tylko jak najszybciej wymienić wadliwe elementy, by nie doprowadzić do jakiegoś wypadku i unieruchomienia swojego samochodu ciężarowego na dłuższy czas.

Szukaj nas – Polti – pełna satysfakcja z używanych część zamiennych

Dlatego warto byś w takiej sytuacji zapoznał się z naszą, szeroką ofertą używanych, oryginalnych części do aut ciężarowych zarówno marek MAN, jak i Mercedes. Wśród asortymentu jaki proponujemy znajdziesz między innymi tarcze hamulcowe MAN oraz Mercedes. Są to produkty wysokiej jakości, o różnych średnicach, by każdy z naszych Klientów mógł znaleźć coś dla siebie. Części te otrzymujemy z rozbiórki sprowadzanych przez nas samochodów ciężarowych w całości lub w wersji powypadkowej, pochodzących z krajów Unii Europejskiej. Zarówno tarcze hamulcowe MAN, Mercedes jak i pozostałe komponenty należące do naszej oferty stanowią propozycje odznaczające się bardzo dobrymi stanami technicznymi, które potwierdzają wykonywane szczegółowe i rygorystyczne kontrole jakości. Dbając o jak najwyższe standardy świadczonych przez naszą firmę usług staramy się by każda tego typu transakcja przebiegała w sposób profesjonalny i była realizowana możliwie w jak najkrótszym czasie, ponieważ wiemy dobrze, że to on jest najważniejszym wyznacznikiem fachowej obsługi w transporcie i spedycji. Ponadto dbamy również o to, by każde z naszych ogłoszeń było aktualne i zawierało wszystkie niezbędne informacje o danym produkcie wraz z rzeczywistymi zdjęciami, pokazującym ich realny wygląd. Wszystko to sprawia, że jesteśmy odbierani przez naszych Klientów jako firma, która dużą wagę przywiązuje do pełnego Ich zadowolenia ze współpracy i transakcji, które otrzymują za naszym pośrednictwem.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą tarcz hamulcowych MAN i Mercedes ponieważ jesteśmy pewni, że zarówno ich jakość, jak atrakcyjna cena miło Cię zaskoczą i pozwolą cieszyć się ich bezawaryjnym użytkowaniem przez długi czas.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest