baner na stronę

Termostaty

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Termostaty MAN, Mercedes – regulowanie temperatury Twojego silnika, nigdy nie było tak proste

Termostat jako podstawowe urządzenie regulujące temperaturę cieczy chłodzącej odpowiedzialny jest za trzy podstawowe zadania rozgrzewanie silnika, utrzymanie jego optymalnej temperatury, a także efektywne jego chłodzenie przy dużych obciążeniach termicznych, a co za tym idzie ma wpływ na wydajność układu ogrzewania, co automatycznie przekłada się na komfort jazdy. Gdy nagle okazuje się, że nasz silnik przegrzewa się, albo wręcz przeciwnie nie nabiera temperatury, co powoduje, że jest niedogrzany może okazać się, że nasz termostat odmówił posłuszeństwa. Z racji tego, że skutki jazdy z niespranym urządzeniem regulującym temperaturę cieczy mogą być poważne – stan taki może doprowadzić nawet do przepalenia uszczelki pod głowicą czy nawet zatarcia silnika nie warto czekać z jego naprawą.

Niespodziewana awaria? – zajrzyj do nas, a duży wybór asortymentu Cię zaskoczy

W takiej sytuacji zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą oferta używanych, oryginalnych części do samochodów ciężarowych, wśród których odnajdziesz również termostaty MAN i Mercedes, a także obudowy termostatu czy przewody wody i inne. Dzięki sprawdzonym kontaktom w handlarzami jesteśmy w stanie sprowadzić samochody ciężarowe z krajów Unii Europejskiej, które pozwalają nam na pozyskiwanie z ich demontażu używanych komponentów odznaczających się bardzo dobrym stanem technicznym, potwierdzanym w kompleksowych kontrolach jakości. Dzięki czemu zarówno my mamy możliwość zagwarantowania Ci asortymentu spełniającego Twoje wymagania, jak również produktów, które będą bezawaryjnie użytkowane przez długi czas. Termostaty MAN i Mercedes, jak również osprzęt do nich, które odnajdziesz w naszym sklepie internetowym dostępne są w różnych modelach, dzięki czemu masz możliwość odpowiedniego doboru poszczególnych elementów do swojego samochodu ciężarowego. A gdyby jednak okazało się, że wśród naszej oferty nie ma części, której potrzebujesz niczym się nie przejmuj, skontaktuj się z nami, a my dbając o jak najlepsze relacje z naszym Klientami postaramy się w możliwie jak najkrótszym terminie sprowadzić ten element specjalnie dla Ciebie.

Dodatkowo wszystkie nasze propozycje znajdujące się w sklepie internetowym są na bieżąco aktualizowane, byś miał pewność, że to co odnajdziesz na naszej stronie jest w 100% dostępne. Ponadto każda z naszych ofert zawiera realne zdjęcia każdego komponentu by potwierdzić jego dobry stan techniczny, a także opis umożliwiający odpowiednie jego dopasowanie do konkretnego modelu auta ciężarowego.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, w niezwykle konkurencyjnych cenach, co pozwala nam zapewnić pełną satysfakcję z dokonywanych w naszym sklepie internetowym zakupów.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest