baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 46 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Polti – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i charakterem

Jesteśmy firmą z charakterem, która na polskim rynku jest obecna od 2008 roku. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie działać tak, by zapewniać naszym Klientom usługi najwyższej jakości. Od jakiegoś czasu swoją podstawową działalność rozszerzyliśmy o sprzedaż używanych części zamiennych do aut ciężarowych, by pomóc zarówno kierowcom zawodowym, jak i właścicielom firm spedycyjnych rozwiązywać w sposób optymalny problemy z usterkami pojazdów należących do ich floty. To właśnie czas pozwolił nam na wypracowanie odpowiednich kontaktów ze sprawdzonymi handlarzami, dzięki czemu mamy dostęp do sprawdzonego asortymentu.

Chcielibyśmy, żebyś wiedział, że nasze części pozyskujemy w dużej mierze z importowanych przez nas aut ciężarowych sprowadzanych z krajów należących do Unii Europejskiej. Mimo to elementy te uzyskane z demontażu pojazdów jak do tej pory jeszcze nas nie zawiodły. A to dlatego, że po pierwsze są to komponenty oryginalne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a po drugie odznaczają się odpowiednią trwałością. Ich bardzo dobry stan techniczny potwierdzamy w rutynowych, kompleksowych kontrolach pozwalających nam na przeprowadzenie odpowiedniej selekcji i odrzucenie produktów, które nie spełniają właściwych dla nas standardów.

Twój układ klimatyzacji działa jak należy?

Jak już wspominaliśmy nasza oferta zawiera używane części zamienne. Jest to niezwykle obszerny asortyment, w którym możesz odnaleźć między innymi osuszacze, chłodnice klimatyzacji, sterowniki klimatyzacji sprężarki i wiele innych. Wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz kategorię układ klimatyzacji MAN, Mercedes, a już po chwili Twoim oczom ukażą się interesujące Cię wyniki wyszukiwania, z których będziesz mógł wybierać niezbędne dla Ciebie komponenty.

Musisz również wiedzieć, że każda z naszych aukcji jest aktualizowana na bieżąco, ponieważ chcemy byś miał podgląd tylko i wyłącznie pod aktualne produkty. W każdej naszej ofercie sprzedaży znajdują się realne zdjęcia pozwalające na potwierdzenie faktycznego stanu technicznego danego elementu oraz opis umożliwiający łatwe i przede wszystkim świadome zakupy. Jeśli jednak specyfikacja interesującego Cię komponentu nie będzie wystarczająca skontaktuj się z nami, a nasz dział handlowy pomoże rozwiać Twoje wątpliwości, byś mógł dokonać zakupu.

To właśnie dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu, atrakcyjnym cenom i optymalnie krótkim czasom realizacji zamówień stajemy się konkurencyjną alternatywą dla nowych części zamiennych. Cały proces, obsługa sprzedażowa, jak również szybkość działania pozwalają nam idealnie wpisywać się w oczekiwania naszych Klientów, co automatycznie przekłada się na ich pełną satysfakcję.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest