baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 40 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta, które zapewnia nam rosnące zainteresowanie naszym asortymentem

Marka Polti to firma prosperująca na polskim rynku już od 2008 roku, której głównym celem od zawsze było świadczyć profesjonalne usługi, w których Klient stoi na pierwszym miejscu. Dlatego od jakiegoś czasu postaraliśmy się aby jeszcze bardziej kompleksowo móc podchodzić do każdego z naszych Klientów i rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż używanych części do samochodów ciężarowych. W naszej szerokiej ofercie można odnaleźć niemal wszystko: kompletne silniki, pompy wody, obudowy do wentylatorów, zderzaki, a także wały korbowe, którym poświecimy tutaj troszkę więcej czasu.

Wał korbowy jest jednym z kluczowych elementów budowy silnika, która zamienia ruch posuwisto-zwrotny na ruch obrotowy. Choć uważany jest za wyjątkowo trwałą i odporną na ciągłą pracę część również może czasami ulec awarii. Wtedy jednak dobrze wiedzieć, jakie są tego objawy, ponieważ brak reakcji z naszej strony może doprowadzić do jeszcze poważniejszych usterek. Możemy wówczas spotkać się z nierówną pracą silnika, która może wynikać ze źle działającego czujnika wału korbowego. Wtedy nasz silnik gaśnie, nawet gdy posiada już odpowiednią temperaturę, a na desce rozdzielczej pali się tak nielubiany przez wszystkich komunikat check engine. Może się również zdarzyć, że silnik zostanie całkowicie unieruchomiony.

Tak naprawdę rozległość uszkodzeń samego wału karbowego, jak i silnika, w następstwie uszkodzenia wału mogą być różne, natomiast to, co je łączy, to brak możliwości poruszania się takim autem ciężarowym.

Pełna satysfakcja naszych Klientów – to na czym nam najbardziej zależy

W takim momencie zaczyna liczyć się czas, ponieważ przestój każdego z aut ciężarowych wiąże się zarówno dla kierowców zawodowych, jak i właścicieli firm spedycyjnych ze stratami finansowymi, na które składają się nie tylko wydatki związane z wymianą konkretnego elementu, ale również z samym przestojem – bo skoro auto nie jeździ to na siebie nie zarabia.

Dlatego zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą używanych części zamiennych. Komponenty te, choć z tzw. drugiej ręki nie zawiodą Cię. Gwarantujemy Ci, że każdy z produktów, który znajduje się w naszym sklepie odznacza się odpowiednimi standardami, bardzo dobrym stanem technicznym, a także odpowiednią trwałością, ponieważ dbamy o to byś mógł korzystać z naszych części przez długie lata. Zapytasz skąd mamy taką pewność? To bardzo proste. Każdy element znajdujący się w naszej ofercie zanim trafi do sprzedaży przechodzi restrykcyjne, szczegółowe kontrole jakości, byśmy mogli zapewnić naszym Klientom produkty z wysokiej półki. Wszystko to sprawia, że nasz asortyment staje się bardzo dobrą alternatywa w atrakcyjnej cenie dla nowych części zamiennych.

Ponadto wiedząc jak ważny jest czas w tej sytuacji obiecujemy Ci, że każde z Twoich zamówień zostanie zrealizowane w możliwie jak najkrótszym terminie, ponieważ to Twoja satysfakcja liczy się dla nas najbardziej.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest