Zaciski Mercedes

Układ hamulcowy i zaciski – jeden z ważniejszych układów Twojego samochodu cięzarowego

Będąc kierowcą zawodowym pewnie nie raz przytrafiła Ci się niechciana i niespodziewana awaria, która unieruchomiła Cię na wiele godzin, a czasami i dni, więc nie będzie Ci trudno wyobrazić sobie taką sytuację. Dostałeś zlecenie, które niestety zaangażuje Cię na kilka tygodni. Pokonujesz tysiące kilometrów, by dostarczyć towary z miejsca na miejsce. Wiesz dobrze, że w takim wypadku musisz koniecznie sprawdzić czy układy w Twoim samochodzie ciężarowym są sprawne, a przede wszystkim układ hamulcowy.

Jego najważniejszym elementem są zaciski hamulcowe, które w bezpośredni sposób wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy. Elementy te są przymocowano do zwrotnicy koła. To właśnie w klockach hamulcowych wytwarzana jest energia, która potrzebna jest by wprawić w ruch tłoczek i dopchnąć go do nich. Dlatego też przed każdą trasą kontrolujesz swoje hamulce, aby zapewnić sobie komfort związany z bezpieczeństwem jazdy po całym świecie. Jednak pewnego dnia okazuje się, że coś niedobrego dzieje się z Twoimi hamulcami. Pedał oraz koło kierownicy zaczynają drgać w czasie hamowania, a jakby tego było mało zaczynasz mieć problem z utrzymaniem kierunku jazdy, a Twoje auto ciężarowe wydaje przy tym dziwny hałas.

Po wstępnej analizie objawów okazuje się, że coś jest nie tak z zaciskami hamulcowymi, które nie działają tak jak powinny. Pojawia się groźba – uszkodzony układ hamulcowy, a Ty niestety jesteś zmuszony do postoju daleko od domu, aż do momentu usunięcia usterki. Zastanawiasz się pewnie, jak to się mogło stać skoro tak bardzo pilnujesz i dbasz o swoje narzędzie pracy.

Pewnie Twoje wątpliwości będą Cię dręczyć jeszcze przez jakiś czas, ale w tym momencie to nic nie zmieni. Musisz działać, bo teraz liczy się czas. Wtedy to przypominasz sobie, że dawno temu miałeś podobną sytuacji i polti.pl przyszło Ci z pomocą.

Niesprawne zaciski hamulcowe? – Mamy na to sposób!

Dokładnie wszystko się zgadza. Jako profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem od dłuższego czasu oferujemy naszym Klientom możliwość nabycia w naszym sklepie internetowym używanych części zamiennych do samochodów ciężarowych, które nabywamy w większości w drodze demontażu sprowadzanych przez nas aut ciężarowych z krajów Unii Europejskiej. W naszym asortymencie odnajdziesz także zaciski Mercedes, siłowniki hamulca i wiele innych. Wszystkie nasze komponenty stanowią doskonałą alternatywę dla nowych części dostępnych na naszym rynku, ponieważ dość, że odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, to są dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo każde z zamówień realizowane jest w możliwie jak najkrótszym czasie, by zminimalizować niechciane straty finansowe, a co za tym idzie zapewnić naszym Klientom pełną satysfakcję ze wspólnej współpracy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!