baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Zaciski MAN, Mercedes – układ hamulcowy bez nich nie istnieje

Wyobraź sobie taką sytuację. Jesteś kierowcą zawodowym i większość swojego czasu spędzasz w swoim samochodzie ciężarowy, ze względu na charakter pracy. Pokonujesz tysiące kilometrów by dostarczyć towary z miejsca na miejsce. Dlatego też dobrze wiesz o tym, że każdy układ w Twoim aucie musi być sprawny, szczególnie układ hamulcowy, którego najważniejszym elementem są zaciski hamulcowe, ponieważ to one w bezpośredni sposób wpływają na bezpieczeństwo podczas jazdy. Są elementem, który przymocowano do zwrotnicy koła, a dodatkowo to w nich wytwarzana jest energia niezbędna do wysunięcia tłoczka i dopchnięcia go do klocków hamulcowych znajdujących się po obu stronach tarczy hamulcowej. Więc kontrolujesz okresowo swoje hamulce, by mieć pewność, że jesteś bezpieczny podczas długich podróży po całym świecie. I nagle okazuje się, że coś jest nie tak. Twój pedał hamulca zaczyna drgać w czasie hamowania, tak jak i Twoje koło kierownicy. Dodatkowo masz problem z utrzymanie kierunku jazdy, ponieważ ciężarówka ściąga Cię na prawą stronę w czasie hamowania, a jakby tego było mało wydaje przy tym dziwny hałas.

Wtedy to nagle okazuje się, że Twoje zaciski hamulcowe nie współgrają z resztą układu tak jak powinny, ponieważ uległy uszkodzeniu w wyniku zniszczenia uszczelek i zatarcia sworzni. W takim przypadku niestety czeka Cię postój na bazie, aż do momentu usunięcia usterki. Zachodzisz w głowę, jak to możliwe, skoro tak starałeś się dbać o swoje ulubione auto.

Atrakcyjne ceny, konkurencyjne czasy realizacji, duży wybór komponentów – to MY! Polti

Nie zamartwiaj się, ponieważ przychodzimy Ci z pomocą! W naszej ofercie odnajdziesz wszystko to co potrzebne, by pozbyć się tej niechcianej usterki. Wystarczy, że wyszukasz w naszym sklepie kategorię zaciski MAN i Mercedes, a Twoim oczom ukaże się cały asortyment z tym związany, zarówno siłowniki hamulca, jak i różnego rodzaju zaciski hamulcowe. Przeglądasz ofertę i nagle okazuje się – super jeden element odnalazłem, niestety brakuje mi jeszcze jednego. I co ja teraz zrobię?! Nic się nie martw, mamy również rozwiązanie na tego typu sytuację – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie. Zaskoczony? Myślimy, że trochę na pewno. Jednak to nie koniec miłych niespodzianek, bowiem musisz wiedzieć o tym, że proponowane w naszym sklepie zaciski MAN, Mercedes i inne elementy układu hamowania mimo, że są używanymi komponentami to odznaczają się bardzo dobrym stanem technicznym, ponieważ każdy z nich poddawany jest rygorystycznym kontrolom jakości. A gdyby jeszcze było tego mało to odnajdziesz je w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnych cenach. Więc nie zwlekaj, tylko zapoznaj się z naszym asortymentem, byś mógł przekonać się o naszym profesjonalizmie i wysokiej jakości usługach jakie świadczymy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest