baner na stronę

Zderzaki Elementy mocujące

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Zderzak – element o wielu twarzach – ochroni Cię i doda wyrazu

Zderzaki wraz mocowaniami stanowią ten element samochodu ciężarowego, który zapewnia ochronę w przypadku niegroźnych stłuczek z niewielką prędkością lub w sytuacji, gdy najedziemy na jakaś przeszkodę. Wtedy to zderzak ma za zadanie absorbowanie siły uderzenia oraz ochronę jednostek znajdujących się pod maską. W przypadku gdy poruszamy się z większą prędkością przejmuje on rolę elementu designu Twojego samochodu ciężarowego.

Dlatego warto zadbać o jego odpowiedni stan techniczne, a w przypadku usterki lub skorodowania warto pokusić się o jego wymianę. Z nami nie musisz się martwić, że nie znajdziesz odpowiedniego modelu. Odwiedź nasz sklep z ofertą używanych części zamiennych do samochodów ciężarowych i wybierz zderzak odpowiedni dla Ciebie. Wśród asortymentu jaki proponujemy znajdują się również rury pod zderzak, mocowania, a także narożniki czy wsporniki i wiele innych elementów, które będą idealnie pasować do samochodów ciężarowych marki MAN i Mercedes.

Wysokiej jakości materiały, sprawność, trwałości – cechy charakterystyczne naszych komponentów

Te wykonane z wysokiej jakości materiałów komponenty odznaczające się odpowiednią trwałością możesz nabyć w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu nasz asortyment staje się doskonałą alternatywą dla propozycji nowych zamienników dostępnych na rodzimym rynku. Warto byś wiedział również o tym, że większość naszych towarów pozyskujemy z demontażu sprowadzanych przez nas aut ciężarowych z zagranicy. To one dostarczają nam produktów odznaczających się odpowiednimi standardami, co każdorazowo potwierdzamy w kompleksowych kontrolach jakości. To właśnie takie rozwiązania dają nam możliwość zagwarantowania Klientom asortymentu, których ich nie zawiedzie przez długie lata, a tym samym doskonale wpisze się w ich oczekiwania.

Ponadto zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas realizacji zamówień. Dlatego każde z nich wysyłamy bez zbędnej zwłoki w terminach możliwie jak najkrótszych. To wszystko pozwala nam wyróżniać się na tle konkurencji, dzięki czemu możemy powiedzieć, że jesteśmy dobrą alternatywą.

Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową polti.pl i zapoznasz się z naszym asortymentem. Różnorodność części, dostępność od ręki a także optymalne czasy realizacji zapewniają nam ogromne zainteresowanie wśród Klientów. Dlatego od czasu do czasu może zdarzyć się tak, że nie znajdziesz w naszej ofercie tego czego potrzebujesz. Ale to nie problem. W tej sytuacji skontaktuj się z nami powiedz jaki rodzaj mocowania i zderzaka potrzebujesz, a my postaramy się sprowadzić go specjalnie dla Ciebie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest