Zderzaki MAN

Jesteśmy firmą, która duży nacisk kładzie na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że zadowolenie Klientów jest dla nas najlepszą opinią. W naszej ofercie znajdziesz między innymi usługę sprzedaży używanych części zamiennych, oryginalnych do aut ciężarowych, które w dużej mierze pozyskujemy z pojazdów sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej, zarówno w kompletnym stanie, jak i powypadkowe. Wśród asortyment jakie oferujemy w naszym sklepie dostępne są również zderzaki MAN.

Zderzaki, jako kluczowe akcesoria pojazdów, nie tylko dostawczych mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa kierowcom i podróżujących z nimi pasażerom, dlatego tak ważne jest by konstrukcja tego elementu po pierwsze była odpowiednia, a po drugie by nie byłą uszkodzona, ponieważ wtedy nie spełnia założonej przez danego producenta funkcji. Podstawową częścią zderzaka jest stalowy kształtownik, nazywany również belką, mocowany w pozycji poziomej wewnątrz obudowy z tworzywa sztucznego kształtującej się w zderzak i mocowany jest do przedniej lub tylnej części pojazdu. Taka budowa sprawia, że w sytuacji jakichkolwiek stłuczek czy kolizji zderzak ma za zadanie absorbowanie siły, a tym samym zminimalizowanie uszkodzeń, powstających w momencie zderzenia się pojazdów, a także w sytuacji wjechania w inną przeszkodę. Stanowi on również efektywną osłonę mechanizmów znajdujących się pod maską. Jednak trzeba pamiętać, że zdaje on rezultat tylko w sytuacji, gdy nasza prędkość jest odpowiednio mała. W sytuacji, gdy nasze auto porusza się z większą prędkością, niestety zderzak traci na znaczeniu, przejmuje wówczas jedynie funkcję elementu designu pojazdu.

Dlatego jeśli chcesz, aby Twoje auto ciężarowe było zabezpieczone w przypadku niegroźnych kolizji, a przy tym żeby wyglądało odpowiedniego schludnie warto byś w przypadku jakiś ubytków tego elementu zastanowił się nad jego wymianą. I tutaj, tak jak już wspomnieliśmy przychodzimy my z ofertą oryginalnych części zamiennych w tym zderzaków MAN. Tylko u nas odnajdziesz asortyment, który wpisuje się w najwyższe standardy jakości, potwierdzane w kompleksowych kontrolach stanu technicznego, co przekłada się na długie i bezawaryjne użytkowanie naszych produktów. Dzięki temu z każdym dniem zrzeszamy w swoim sklepie kolejnych zadowolonych Klientów, którzy są usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

I jeszcze jedna ważna rzecz, która przemawia na naszą korzyść. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zapewniamy naszym Klientom fachowe wsparcie w zakresie technicznym — jeśli nie jesteś pewien, który model zderzaka wybrać – nic nie szkodzi! Z całą przyjemnością doradzimy Ci przy jego wyborze.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!