baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 72 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Profesjonalizm i szybkość działania – rozwiązanie na Twoje bolączki z uszkodzonym zderzakiem

Profesjonalizm i szybkość działania to cechy, które nas określają. To właśnie my – firma Polti, wiemy dobrze, że zadowolenie Klientów i ich pozytywne opinie stanowią dla nas najlepszą wizytówkę. Z tego względu staramy się zapewniać naszym odbiorom usługi odznaczające się najwyższą jakości. W naszej ofercie używanych części zamiennych, które pozyskujemy z pojazdów sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej, odnajdziesz również propozycje zderzaków pasujących do aut ciężarowych Mercedes i MAN.

To właśnie te elementy stanowią kluczowe akcesoria Twojego samochodu. Zderzak odpowiada za zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa kierowcom, a także podróżującym z nimi pasażerom. Dlatego kluczowe jest by jego konstrukcja nie była uszkodzona i by była zgodna z ogólnie przyjętymi wymogami. Podstawowym elementem każdego zderzaka jest stalowy kształtownik, nazywany również belką. Jest on mocowany w pozycji poziomej wewnątrz obudowy z tworzywa sztucznego, a następnie umieszczany z przodu lub tyłu pojazdu. Taka charakterystyczna budowa umożliwia zderzakowi absorbowanie siły zderzenia w trakcie jakichkolwiek stłuczek czy kolizji. Upraszczając to właśnie ta część Twojego auta ciężarowego ma za zadanie zminimalizowanie uszkodzeń powstających w momencie zderzenia się pojazdu czy w sytuacji niegroźnej stłuczki z inną przeszkodą. Można również śmiało powiedzieć, że staje się on swego rodzaju ochroną dla mechanizmów znajdujących się pod maską. Jednak trzeba mieć świadomość, że zdaje on rezultat tylko i wyłącznie w sytuacji, gdy nasza prędkość jest odpowiednio mała. W momencie gdy poruszamy się z większą prędkością traci on na znaczeniu, stając się wtedy jedynie elementem wykończeniowym Twojego samochodu ciężarowego.

Szeroki zakres asortymentu – gwarancją odnalezienia tego czego szukasz

Dzięki naszej ofercie będziesz w stanie w atrakcyjnych pieniądzach zadbać o to, by Twoje auto było zabezpieczone w przypadku niegroźnych stłuczek, a jednocześnie wyglądało schludnie. Tylko u nas odnajdziesz zderzaki Mercedes, które doskonale wpisują się w oczekiwania naszych Klientów i spełniają wysokie standardy jakości, które każdorazowo potwierdzamy w kompleksowych kontrolach stanu technicznego. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować asortyment, który będzie służyć Ci przez wiele lat swoim bezawaryjnym użytkowaniem.

A dodatkowo będąc profesjonalistami zapewniamy naszym Klientom fachowe wsparcie w zakresie technicznym. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli nie jesteś pewien, który model zderzaka lub innego elementu wybrać – nic nie szkodzi! Za całą przyjemnością doradzimy Ci przy jego wyborze, by zapewnić Ci pełną satysfakcję z zakupów w naszym sklepie.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest