baner na stronę

Filtruj wg ceny

Filtruj wg.

Wyświetlanie 1–21 z 27 wyników

Wpisz czego potrzebujesz

Masz pytanie?

Zadzwoń 604 585 325

Zwrotnice – niezbędny element zawieszenia

Zwrotnice są elementami zawieszania, odpowiedzialnymi za prowadzenie koła samochodu, tak by odpowiadało ono na ustawienie się w pozycji przewidzianej przez zawieszenie i układ kierowniczy. Część ta połączona jest z układem za pomocą końcówek drążków kierowniczych – mowa tutaj o kołach przednich. W zależności od rodzaju łożysk, występuje ona w wersji gdy około zostaje w niej osadzone lub gdy przykręcona jest do niej piasta koła.

Zwrotnica jest częścią, która może ulec usterce w wyniku wypadku lub uderzenia zawieszenia o jakąś nierówność drogi, a także może nadmiernie skorodować. W takiej sytuacji niezbędna jest natychmiastowa jej wymiana, by zapewnić sobie dalsze, bezpieczne podróżowanie swoim samochodem ciężarowym. Element ten może zostać zamieniony po uprzednim podniesieniu, odłączeniu niezbędnych części zawieszenia, a także wszelkich połączeń elektrycznych. Jednak trzeba pamiętać, że po takiej naprawie niezbędne jest wykonanie regulacji zbieżności przednich kół, a także warto jest również skontrolować stan techniczny pozostałych elementów zawieszenia, takich jak piasta koła, sworzeń zwrotnicy czy końcówka drążka kierowniczego.

Szukasz sklepu, który potraktuje Cię kompleksowo – zapraszamy do nas

Dlatego tak ważne jest by systematycznie sprawdzać stan swojego zawieszenia, by nie spotkała nas przykra niespodzianka w postaci awarii zwrotnicy, ponieważ wiązać się to będzie z wykluczeniem chwilowym Twojego samochodu ciężarowego, co w rezultacie będzie skutkować stratami finansowymi spowodowanymi przestojem auta, a także brakiem zarobku wynikającym z tej sytuacji. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ my jako profesjonalna firma, która przede wszystkim stara się zapewnić pełną satysfakcję ze swoich usług, wie dobrze jak w takim przypadku ważny jest czas. Z tego też powodu w ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki asortyment używanych części zamiennych, oryginalnych, a wszystko po to, by nasi Klienci mogli jak najszybciej pozbyć się niechcianej, kłopotliwej usterki. Dlatego też naszą współpracę opieramy tylko i wyłącznie na sprawdzonych przez wiele lat ugruntowanych kontaktach z handlarzami z krajów Unii Europejskiej, by zapewnić sobie dostęp do części spełniających odpowiednie standardy wysokiego stanu technicznego. Asortyment do naszego sklepu, w którym odnajdziesz między innymi wysokiej jakości używane zwrotnice MAN i Mercedes w głównej mierze pozyskujemy ze sprowadzanych z zagranicy aut ciężarowych, zarówno jako pojazdy w całości, jak i te powypadkowe. Następnie części te poddawane są szczegółowym, skrupulatnym kontrolom jakości, byśmy mogli mieć 100% pewność co do ich odpowiednich standardów, a co za tym idzie, by móc oferować Ci produkty, które posłużą swoją bezawaryjną pracą przez wiele lat.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest