Import samochodów

Importujemy auta ciężarowe

MAN Mercedes Iveco Scania

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Zastanawiasz się nad sprowadzeniem auta z innego kraju, ale nie wiesz od czego zacząć? A może po prostu chcesz, żeby ktoś dopilnował wszystkiego za Ciebie? W jednym i drugim przypadku zapraszamy do kontaktu.

Wycena auta

Wszystkie sprowadzane przez nas auta podlegają rygorystycznej kontroli. A w związku z tym, również dokładnej i rzetelnej wycenie, którą przeprowadzimy za darmo. Korzystając z naszych usług nie musisz obawiać się zawyżonych kosztów.

Zapłata i formalności

Po tym jak pomożemy Ci dopełnić wszelkich formalności związanych ze sprowadzeniem auta, pozostaje jedynie kwestia uregulowania płatności. Wybierasz dogodną dla siebie formę i dokonujesz zapłaty za wykonaną usługę.

Import samochodów z krajó UE

Sprowadzanie aut dostawczych i ciężarowych z krajów Unii Europejskiej stanowi jedną z głównych gałęzi naszej działalności. Nasi pracownicy to ludzie, których pasją są samochody. Dlatego z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do powierzonych im obowiązków. Stają na wysokości zadania wyszukując na rynku “perełki”, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Import w naszym wykonaniu obejmuje zarówno samochody w pełni sprawne, jak i te przeznaczone do likwidacji. Niezależnie jednak od tego cały asortyment, włącznie z używanymi częściami zamiennymi poddawany jest wnikliwej kontroli jakości.

  • Łatwa i szybka procedura
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Import z krajów Unii Europejskiej
  • Pojazdy poddawane wnikliwej i rzetelnej kontroli jakości
  • Profesjonalizm i pasja sprawiają, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie

Doświadczenie

Mamy ponad 12-letnie doświadczenie w branży

Coś co dla Was może być kłopotem i trudnością, dla nas jest dniem powszednim. Od ponad 12 lat zajmujemy się importowaniem aut dostawczych i ciężarowych do Polski. Nasza oferta dotyczy głównie samochodów z krajów Unii Europejskiej, które poddane zostały wnikliwej analizie i kontroli. W naszej ofercie znajdziesz najczęściej samochody marek MAN i Mercedes. Jednak wiemy, że potrzeby Klientów różnią się od siebie, dlatego oferujemy również usługę importu auta, które sam wybrałeś. Jeżeli szukasz firmy, która podejdzie do transakcji w sposób profesjonalny, doskonale trafiłeś.

O nas

Import aut Polti

Korzystając z naszych usług możesz liczyć na wsparcie w pełnym zakresie, niezależnie od etapu transakcji. Zapewniamy pomoc począwszy od polecenia Ci najbardziej dopasowanego do Twoich potrzeb modelu auta, a skończywszy na usługach posprzedażowych. Nasz zespół składający się z profesjonalistów, których pasją jest motoryzacja to nie tylko rzetelne źródło wiedzy, ale również gwarancja odpowiedzialnego i indywidualnego podejścia do każdego Klienta.

Nasze 12 letnie doświadczenie w imporcie aut dostawczych i ciężarowych to gwarancja najwyższej jakości usług. Oferowane przez nas samochody, zarówno te przeznaczone do kasacji, jak i te w pełni sprawne przechodzą rygorystyczny proces kontroli jakości. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na nas spoczywa, dlatego oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone i pewne.

Atrakcyjna i konkurencyjna cena

Nasze usługi są znacznie szersze

Formularz zgłoszeniowy

„W naszej szerokiej ofercie znajdziesz między innymi usługę importu aut dostawczych z krajów Unii Europejskiej. 12 lat doświadczenia w tej branży pozwala nam zapewnić Ci najwyższy standard obsługi.”
„Potrzebujesz auta dostawczego, które nie nadwyręży Twojego budżetu a jednocześnie będzie w pełni sprawne i bezpieczne? Doskonale trafiłeś! Sprowadzane przez nas auta poddawane są rygorystycznej kontroli.”
„Nasza oferta obejmuje zarówno samochody w pełni sprawne, jak i te przeznaczone do kasacji. Niezależnie od tego czego szukasz, znajdziesz to u nas. A jeśli nie? Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania. Pomożemy Ci w realizacji celu.”
„Korzystając z naszych usług masz pewność, że stany techniczny oraz wizualny auta będą spełniały Twoje oczekiwania. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając profesjonalną obsługę i rzetelne informacje.”

Napisz do nas

Skontaktuj się. Zadaj pytanie lub poproś o bezpłatną wycenę!

Formularz zgłoszeniowy

Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Pin It on Pinterest